in ,

Banyo Dekorasyonu İçin Renk Önerileri

banyo renk kombinasyonu

Banyo dekorasyonunuzda alışılmışın dışına çıkıp, daha çarpıcı bir tasarım oluşturmak için renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde banyo alanında rüzgarını estiren renklerin neler olduğunu öğrenmek için bu konumuzda bizlere eşlik edebilirsiniz.

Siyah Beyaz İkilisi İdeal Fonlar Arasında

Beyaz bulunduğu her ortama ferahlık ve derinliğini katan, hijyenik yönü ile banyoların favori rengi olmaya devam ediyor. Sade bir görünüme sahip olan beyazı biraz hareketlendirmek için beyaza bütün asaleti ile eşlik edecek siyah rengi tercih edebilirsiniz. Siyah ve beyaz kontrast renkler aralarındaki şahane ahenk sayesinde banyolar için oldukça ideal bir fon oluşturuyor. Banyo alanızda art deco bir dizayn oluşturmak için bu ikili renk fonu ile uyum sağlayacak aynalar ve çeşitli renkler ile aksesuarlara yer verebilirsiniz. Bu dizaynı oluştururken şu ayrıntıya da dikkat etmeyi unutmayın. Siyah rengi zemin alanında , beyaz rengi ise duvar alanında tercih ederek banyo alanınızı olduğundan daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz.

Banyonun Yeni Rengi Gri

yeni trend banyo renkleri

Şimdilerde banyo alanında yeni trend renkler arasında gri ve gri tonları yer almakta. Metalik koyu gri renginden, açık duman rengine kadar farklı ton seçenekleri ile farklı kombinasyonlar oluşturmak mümkün. Gri renk, değişik armatürler ve aksesuarlar ile güzel bir ahenk sağlayıp, banyolarda göz estetiğine hitap edip, anti stres bir atmosfer de oluşturmakta. Eğer tercihinizi griden yana yapmayı düşünüyorsanız, şöyle bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Ortama biraz hareketlilik katmak için pastel tonlara ve parlak renkler yer verebilirsiniz. Doğal ve modern bir görünüm oluşturmak isterseniz de banyo dolabı ve yer karolarında gri ahşap detaylara yer verebilirsiniz.

Banyonuzda Şahane Bir Atmosfer Oluşturmaya Ne Dersiniz ?

yeni trend banyo renkleri

Banyo alanınızda minimalist bir dokunuş oluşturmak isterseniz nötr renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Huzur verici bir ortam oluşturmak için duvar dekorasyonu için yumuşak tonlara sahip duvar karoları, zeminde mermer bir görünüm oluşturacak zemin karoları arasından tercih yapabilirsiniz. Nötr renklerin kullanımı ile ilgili önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var. Nötr rengini aşırı kullandığınız taktirde soğuk bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bu nedenle renk dozunu iyi ayarlamanız gerekir.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni trend yemek masası dekorasyonları

Şık Masalar İçin Dekorasyon Önerileri

dekorasyonda 3 renk kuralı

3 Renkle Şahane Dekorasyon Oluşturun