in ,

Banyo Dekorasyonu İçin 5 Kolay Öneri

banyo için dekoratif boy aynası

Banyonuzun genel atmosferi artık size sıkıcı gelmeye mi başladı ? Banyonuzun genel atmosferini değiştirip, sıradanlığından çıkartmak için artık işe koyulmaya karar verdiyseniz, bu konuda işinizi kolaylaştırmak adına banyo dekorasyon önerilerimize göz atabilirsiniz.

Bazen küçük bir değişim, etkili bir dokunuş, yeni bir renk bulunduğumuz ortamın havasını değiştirmeye yetiyor. Sizde banyonuza küçük ve etkili dokunuşlar yaparak banyonuzun görünümünde yenilik yapabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden banyonuzun görünümünde değişiklik yapacak olan birkaç basit ve etkili dokunuşları sizler ile paylaşalım.

Banyonuzda Kolayca Uygulayabileceğiniz Dekorasyon Önerileri

Konunun başında da altını çizdiğimiz gibi küçük dokunuşlar banyonuzu değiştirip, yenileyebilirsiniz. Önemli olan bu dokunuşları nasıl yapabileceğinize karar vermektir.

📌 Aksesuarlarınızı Yenileyin

banyo aksesuar setleri

Eskimiş, rengi solmuş banyo aksesuarlarınızı , banyo alanından çıkartıp, yerine alanın enerjisini yükseltecek olan yeni aksesuarlar bırakarak ilk adımı atmaya başlayabilirsiniz. Banyo alanında biraz daha depolama alanları oluşturmak için dekoratif raflardan yararlanabilirsiniz.

📌 Banyonuzu Kişiselleştirin

Banyo alanınızı dekore ederken öncelikle kendi zevkinizi yansıtan renkleri seçin. Seçeceğiniz aksesuarlar sizi yansıtmalı . Diyelim ki , sadelikten hoşlanıyorsunuz, renk konusunda tercihinizi de genelde beyazdan yana yapıyorsunuz. Ortama canlılık katmak aksesuar seçiminde renk tercihinizi kırmızı ve turuncu renklerden yapabilirsiniz.

📌 Kozmetikler İçin Özel Yerler

kozmetik ürünler için banyo dolabı

Makyaj malzemelerinizi, vücut losyonlarınızı, kremlerinizi, kişisel bakım ürünlerinizi banyonuzda özel bir yeri olsun. Sık sık kullandığınız bu ürünler elinizin altında olması için onları şık kutular içine bırakabilirsiniz. Kozmetik ürünleri için özel tasarlanmış duvara monte dolap modellerine bakabilirsiniz.

📌 Alanı Daha Kullanışlı Hale Getirin

Banyonuzun fiziksel özelliğin göz önüne alarak mutlaka bir dolaba yer verin. Duruma göre birkaç tane dekoratif raf bile alanı daha kullanışlı hale getirmenize yardımcı olacaktır. Tercihinizi açık dolaptan yana yaptığınız zaman dilediğiniz zaman raftaki ürünlerin yerini değiştirip, banyo dekorasyonuzu farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

📌 Küçük Banyonuzda Yer Açın

Banyonuz küçük bir alana sahip ise kısa bir süreliğine küvet hayallerinizi başka eve saklayın ! Alandan tasarruf sağlamak aynı zamanda banyoyu daha kullanışlı hale getirmek için duşa kabin tercih edebilirsiniz. Duşa kabinizini istediğiniz gibi renklendirip, ortamda farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

ev için pratik depolama çözümleri

Ev İçin Pratik Düzenleme Önerileri

duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Duvar Kağıdı Seçerken Bunlara Dikkat!