Soğuk Havalarda Eve Sıcak Dokunuşlar

Kasım ayının gelmesi ile birlikte , yaşam alanlarımızda sonbahar renkleri ve stilleri yerini kışın sıcaklığına bırakıyor. Kışın gelmeye başlaması ile birlikte rutin hayatımızdaki sığınağımız olan evlerimiz dekorasyonuna sıcaklık katacak olan dokunuşları sizler ile paylaşalım, istedik.

Ahenk İle Bütünlüğün Ruhu

Modern renkler, çağdaş ve geleneksel desenler, hem perdeniz ile hem de duvar kağıdı ile aynı deseni yakalayarak, evinizin mekanında görsel bir bütünlük ve ahenk oluşturabilirsiniz.

Aydınlatmalarda Sarı Tonları Tercih Edebilirsiniz

Dekorasyon alanında samimi ve sıcak bir atmosfer oluşturmak için sarı renk ve tonlarını tercih edebilirsiniz. Mesela evinizin odalarında sıcak bir atmosfer oluşturmak için aydınlatma tercihinizi sarı led ışıkları tercih edebilirsiniz. Sarı renk, hem evinizin çizgisini, hem de sizin içinizi ısıtacaktır.

Sadece Tek Bir Kılıf Her Şeyi Değiştirmeye Yeter

Eskiyen oturma grubunuzu , yenisi ile değiştirmek yerine, sadece kılıfını yenileyerek yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Oturma grubunu yenilme işlemini iki yolla yapabilirsiniz. Birinci yol ; eğer eliniz dikiş nakışa yatkın ise, kendi kılıfınızı kendiniz yapabilirsiniz. İkinci yol ise ; istediğiniz kumaşı seçerek diktirebilirsiniz.

Kış Dekorasyonuna Romantik ve Sıcak Bir Dokunuş

peluş kırlent modelleri

Bu kışın kullanırım diye kaldırmış olduğunuz peluş kırlentler ve yumuşacık dokusu ile sizi sarıp ısıtacak olan battaniyeleri, oldukları yerden çıkarmanın tam zamanı ! Kırlent ve battaniyeler ev dizaynız da mevsimsel bir dokunuş yaptığınıza da şahitlik edecektir.

Yaşam Alanınızdaki Konforu Artırmanın Yolları

yeni trend duvar kağıtları

Evinizin konforunu artırmak için duvarlara yeni bir dokunuş yapabilirsiniz. Duvarlarınızı yeni bir imaja kavuşturmak, uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilmek için vinil gibi yeni nesil duvar tekstil ürünlerini düşünebilirsiniz. Bu ürünün özelliklerine kısaca değinmek gerekirse, güneş ışıklarında kolay kolay solmuyor, leke tutmuyor ve akustik özelliğe sahip.

Etrafı Saracak Mistik Kokular

kışa özel dekorasyon fikirleri

Yaşam alanlarınızda sıcak bir atmosfer oluşturmanın yollarından biri de mistik kokulara sahip mumlar yakmaktır. Hem görselliği ile hem kokusu ile odanıza sıcaklık katacak olan tarçınlı odunsu kokuları tercih edebilirsiniz. Görünümü ve kokusuyla odaya sıcaklık kattığı kadar, etrafına yaymış olduğu ışığı kadar da mekanda romantik bir ambiyans oluşturacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?