in , , ,

Sıradışı Halı Tasarımları Görmelisin

farklı halı örnekleri

An itibarıyla kışlık dekorasyona giriş yapmış durumdayız ! Kış dekorasyonun olmazsa olmazları halılar, her kış mevsimde olduğu gibi bu kış mevsimde de odadaki yerlerini almaya başladı.

Yaşam alanlarımızda kış dekorasyonunun en göz alıcı parçaları arasında yer alan halı seçiminde önümüzde birçok farklı alternatifler çıkmakta. Bu alternatifler arasında seçim yaparken, halın boyuttu, deseni, rengi , serilecek odanın dizaynıyla ahenk içinde olması gibi birçok noktayı göz önüne alıyoruz. Biz bugün standart halı formların bir tık dışına çıkıp, işin içine biraz espri, biraz sıradışılık katmak adına değişik tasarımlara sahip halı modellerini sizler ile paylaşalım, istedik.

Biliyorsunuz, gelişen teknoloji ile birlikte ev tekstil ürünleri bambaşka bir boyut almış durumda. Alışılagelmiş halı modelleri, yerini üç boyutlu halılara bırakmış durumda. Üç boyutlu halılarda yerine şimdilerde sıra dışı halı modellerine bırakmış durumda. Bu kışın dekorasyonunuza farklı bir dokunuş yapmak isterseniz, bu ürünlere bir göz atın deriz. 😉

İşte karşınıza mizah bir üslup ile tasarlanmış, oldukça ince fikirler ile hazırlanmış sıradışı halılardan bazıları.

Terlikler Halının İçinde

terlikli halı tasarımları

İlk örneğimizde halın içerisine iki çift terlik yeri ayarlanmış. Terlik halı ile aynı ipten üretilmiş. Terlikleri halıya yerleştirdiğinizde görsel bir bütünlük oluşmakta.

Yeşil Saha

farklı halı örnekleri

Golf sahası, tenis kortu , çim saha, kısacası spor tutkunları için güzel bir halı tasarımı.

Yumurtanızı Nasıl Alırdınız ?

yumurta desenli halı tasarımları

Mutfak temalı bir halı arayışı içerisindeyseniz, bu sahanda yumurtayı andıran halı, mutfağınıza çok yakışacaktır. Bunu mutfakta kullanabileceğiniz gibi dilerseniz, çocuk odasında da kullanabilirsiniz.

Aman Dikkat ! Ortada Kuyu Var

3d halı modelleri 2021

Üç boyutlu halılar içinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alan bir model ile karşınızdayız. Evinize misafirliğe gelen konuklarınız, halıyı ilk gördüklerinde, sanki odanın ortasında bir kuyu varmış izlemine kapılıp, biraz şaşırabilirler. 🙂 Dekorasyon çizginiz ile şaşırtmayı seviyorsanız, daha farklı halı modelleri de bakabilirsiniz.

Biri Fermuarlı Halı mı Dedi ?

değişik halı modelleri

Öyle bir halı düşünün ki, istediğiniz zaman halının parçalarını birleştirip, ayırabiliyorsunuz .” Ay bunu da mı, yapmışlar ” dedirten bir halı tasarımı ile konumuzu yavaş yavaş sonlandıralım.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

küçük salon dekorasyonları 2021

Küçük Salonlar İçin Özel Dekorasyon

evde jel mum nasıl yapılır

Evde Jel Mum Yapmaya Hazır mısınız ?