in , , ,

Evinize Pierre Cardin Halı Yakışır

pierre cardin halı modelleri 2021

Kış dekorasyonun en gözde parçalarından biri olan halılar, bir taraftan zeminin görüntüsüne estetik katarken, bir taraftan da renk ve desenleri ile mekanda görsel bir bütünlük oluşturur.

Evinizin çizgisine hitap eden, gerek rengiyle, gerek deseniyle , gerekse de ebatları ile istediğiniz halıyı henüz bulamadığınızı düşünüyorsanız, belki de henüz yeni sezon Pierre Cardin halı koleksiyonu ile taşmamış olabilirsiniz.

Renk ve desen seçenekleri ile farklı yaşam alanların çizgisine hitap eden Pierre Cardin halılar, farklı ebatlarıyla da farklı boyutlara sahip odalarda hitap etmekte. Klasik ebatlara sahip halıların dışında, evinin zemini farklı kesime sahip halılarla buluşturmak isteyenler içinde oval ve daire halılarına da ürün gamında yer vermekte.

Hemen sıcağı sıcağına, evinizin zemine estetik katacak, görünümü ile bulunduğu mekana zarif bir ışıltı katacak olan yeni sezon halı modellerine bir göz atalım.

Eşsiz İzler

pierre cardin gaudi halı koleksiyonu

Ürün gamına yeni eklenen Gaudi Koleksiyonunda yer alan halı modellerini incelediğimizde her çizgisinde kendisinden bir iz bulacaksınız. Bu koleksiyonun içerisinde yer alan modellerde yer alan mimari dokunuşlar yaşam alanlarınıza yansıyacak.

Anadolu Ruhunu Evinize Taşımaya Hazır mısınız ?

pierre cardin orient halı koleksiyonu

Orient Halı Koleksiyonu, Anadolu’nun eşsiz izlerini desenlerinde taşıyor. Klasik çizgiye modern bir dokunuş yapan bu seri, önce gönlünüze taht kuruyor, ardından evinizin zeminine seriliyor .

Evinizin Şıklığına Şıklık Katacak

pierre cardin ambiente halı koleksiyonu

Yenilenen Ambiente halı serileri, şimdi birbirinden özel desenler göz alıcı renkler ile buluştu. Yeni modern görünümü ile evinizin şıklığına şıklık katmaya hazırlanıyor.

Doğallığın Büyüsüne Kapılacaksınız

pierre cardin magnifique halı koleksiyonu

Evinizin zemine biraz renk katmak isterseniz gözlerinizi Magnifique Halı Serisine çevirmelisiniz. Botanik kökenli tencel elyaflar ile üretilmiş olan bu seri her adımınızda size doğallığı ve yumuşaklığı hissettirecek.

Yaşam Alanlarınızda Otantik Esintilere Ne Dersiniz ?

pierre cardin otantik halı koleksiyonu

Klasik çizgiye modern bir yorum katan Anadolu’nun otantik dokusunu yaşam alanlarınızda hissetmek isterseniz Otantik Koleksiyonun içerisinde yer alan halı modellerini inceleyebilirsiniz.

Pierre Cardin halı koleksiyonunda sizin zevkinize hitap eden seri hangisi ?

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yatak odası aydınlatma önerileri

Yatak Odası Dekor Hatalar ve Çözümü

az para ile evi yenilemenin yolları

Evinizi 100 TL’den Az Bütçe İle Nasıl Yenileyebilirsiniz ?