2021 Dekorasyon Renkleri Hangileri ?

Bugünlerde ev dekorasyon trendleri arasında yer alan İskandinav modasında yer alan yalın atmosferinden, mavi ve beyazın muhteşem ahenginden sıkılıp da, yaşam alanlarını yeni renkler ile buluşturmak isteyenler burada mı ?

2021 yılına girmeye hazırlarken yaşamakta olduğunuz alanlara küçük renk dokunuşları yaparak atmosferini yenilemeyi seviyorsanız, renk konusunda sizlere ilham verecek olan bu konumuza göz atmalısınız. Yaşadığınız alanlar için biraz alışılmışın dışına çıkıp, biraz daha cesur renkler ile buluşturmayı seviyorsanız, şunu söyleyebiliriz ki, bu sezon dekorasyonda sürpriz renk ikilileri bizleri bekliyor . 😉 Bunlar hangi renkler mi, hemen paylaşıyoruz.

Deniz Mavisi & Kiremit Rengi İkilisi

en çok tercih edilen dekorasyon renkleri

Yeni sezonun en iddialı ikili renk kombinasyonu arasında deniz mavisi ve kiremit rengi yer almakta. İç mimar tasarımcıların birçoğu , doygun renklerin mimari gücü dengelediği konusunda hemfikirler. Bu fikir aklımızın bir kenarında bulunsun. Şuan için mevcut olan evinizin dekorasyonunda deniz mavisi hakim ise dekorasyonu biraz daha çekici hale getirmek için bordo veya kiremit renk perde tercih edebilirsiniz.

Nane Yeşili & Açık Gri İkilisi

yeni mutfak renk kombinasyonları

Evin kalbi aynı zamanda en aktif olarak kullanılan mutfağa geçelim. Malum şimdiki mutfaklar, yemek pişirme, bulaşık yıkama alanı yanı sıra sosyalleşme alanı olarak da faaliyet göstermekte. Sizlerde bizim gibi mutfağı aktif olarak kullanıyorsanız ve şimdilerde renginde küçük bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız yeni sezonda nane yeşili ve açık gri renk kombinasyonlarına sık sık karşılaşacağımızı şimdiden söyleyelim.

Şeftali Rengi & Siyah İkilisi

Yaşadığınız alanın renk kartelasında sıcak renkler hakim ise ve sıcak rengin farklı tonlarını denemeyi düşünüyorsanız, bu sezon şeftali rengi ile mekanlar daha sıcak bir görünüme kavuşmakta. Sıcak bir atmosfer aynı zamanda elit bir çizgi oluşturmak isteyenler şeftali rengin sıcaklığını siyah rengin asaleti ile buluşturuyor.

Mandalina Rengi & Zeytin Yeşili Rengi

yeni sezon ev dekorasyon renkleri

Sıkı durun ! Şimdi sizlere 2021 dekorasyon renkleri arasında oldukça iddialı , adlarından çok söz ettirecek olan iki renkten bahsedeceğiz. Hazır mısınız ? 2021 ev dekorasyonunda iddialı bir çizgi oluşturmak isteyenler renk konusunda tercihlerini turuncu rengin doğal sıcaklığını yansıtan mandalina rengi ve huzur verici bir atmosfer oluşturmak için yeşil renk tonları arasında yer alan gün geçtikçe popülerliği artan zeytin yeşili renginden yana tercihlerini yapıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?