in , ,

Şık Masalar İçin Dekorasyon Önerileri

yeni trend yemek masası dekorasyonları

İster sevgiliniz için isterseniz de yakın dostlarınız için evde hazırlayacağınız yemek masasın son derece şık, ışıltılı ve estetikli bir görünümde olması için yemek masası dekorasyonu oldukça büyük bir rol oynamaktadır.

Birkaç dokunuş ile yemek masanızı son derece zarif ve şık bir görünüme kavuşturmak son derece kolay. Yapmanız gereken bu dokunuşları masaya nasıl yansıtacağınızdır. Şimdi siz bu gün kiminle yemek yemek istediğinizi düşünün. Ardından nasıl bir menü hazırlayacağınızı kararlaştırın. Masa düzenleme işini birlikte yaparız. 😉

Şık Bir Yemek Masası Dekorasyonu İçin

Göz estetiğine hitap eden zarif bir yemek masası dizaynı oluşturmanın sırlarından biri suplar ve runner’lar dır. Diyelim ki, yemek yediğiniz alanın dizaynında nötr renkler hakim ise, yemek masanızın daha hareketli bir hale gelmesi için kontrast renklerden yararlanabilirsiniz.

yemek masası dekorasyon fikirleri

Yukarıdaki görseli incelediğimiz zaman sarı güller ile yemek masasına güzel bir görünüm kazandırılırken, mavi tonların hakim olduğu runnerler ile güzel bir renk kombinasyonu yakalanmış.

İster yemeğinizi mutfakta, ister yemek odasında, isterseniz de evinizin herhangi bir alanı yiyin, mekanı güzelleştirmenin en güzel yollarından biri bitkilerdir. Son dönemlerde yemek masası dekorasyonu paylaşımlarına baktığımızda masa düzenine eşlik eden vazoların içerisinde ince dallı çiçeklerin olduklarını görmekteyiz.

İster romantik bir yemek olsun, ister loş bir ışık altında yemek yemenin zevkine varmak için mumlar ve şamdanlıklar her zamanki gibi popülerliğini korumakta. Eğer sizlerde yemek masası dekorasyonunda şamdanlıklara yer vermeyi seviyorsanız, şu küçük tüyoyu aklınızda bulundurmanızı öneririz. Sofranızın olduğundan daha kalabalık görülmemesi için küçük çiçekler yer verin.

Ben hazırlayacağım masanın doğallığından ve sadeliğinden yanayım. Sade ve doğal olduğu kadar elit bir görünümde de olmasını, isterim, diyenlerdenseniz, bu önerimiz tam sizlik.

yeni trend yemek masası dekorasyonları

Son dönemlerde trend olmaya başlayan palmiye yapraklarına ve ananaslar bir göz atın, deriz. Sade ve elit bir masa hazırlamak için şöyle bir kurgu oluşturabilirsiniz. Yemek masasının üzerine açık renkte , ekru olabilir , bir masa örtüsü serin. Masanın orta noktasına denk gelecek şekilde palmiye yaprakları serpiştirin. Üzerine belli aralıklar ile dilimlenmiş mango, ananas gibi tropikal meyveler yerleştirin.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yaprak desenli yastık modelleri

3 Adımda Kendimize Yastık Yapıyoruz

banyo renk kombinasyonu

Banyo Dekorasyonu İçin Renk Önerileri