Salon Avize Modelleri

Ev dekorasyonu her oda için farklılık gösterebilir. Mobilya seçimi, duvar rengi, kullanılan aksesuarlar ve eşyalar her oda da aynı olmaz. Dekorasyonu tamamlayan bazı parçalar vardır. Mesela yatak odası için kullanışlı komidinler dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardır. Hem depolama alanı için ihtiyacınız olan eşyalardan biri hem de yatak odası takımına bütünlük sağlar. Salon için ise mobilyaların yanı sıra avizeler önemli bir rol oynar dekorasyonda. Evinizin tarzına uyum sağlayacak bir avize bulduğunuzda tamamlanmış olacaksınız. Son zamanlarda öne çıkan bazı salon avize modelleri neler bunlardan size biraz bahsedelim.

Salon Avize Modelleri

Cam Top (Glop) Salon Avize Modelleri

Modern ve şık dekorasyonların vazgeçilmezi glop avizelerdir. Farklı renk camlardan üretilen bu avizeleri ister sarkıt şeklinde isterseniz de tavana yakın mesafede kullanabilirsiniz. Salonunun hem dekorasyonunu hem de büyük veya küçüklüğünü göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. Genellikle yemek masasının hemen üst kısmında da sarkıt şeklinde kullanılabiliyor.

Blue Art on Instagram Lamparas modernas y con mucho estilo para tu hogar lamparasdemoda lamparascolgantes disenodeinteriores lampara lamparasdediseno

Halat Salon Avize Modelleri

Evinizin dekorasyonunu genellikle ahşap eşyalardan yana yaptıysanız bu halat avizeler tam size göre. Dekorasyonunuza farklı bir bütünlük katacaktır. Salon avize modelleri arasında en sevilen modellerden biri olarak yerini almaktadır. Kahve, siyah, beyaz gibi farklı renklere de isterseniz boyayabilirsiniz. Ya da hazır bir şekilde satın alabileceğiniz bazı mağazalar bulunmaktadır. Bohem, rustik ve country ev tarzı için en uygunu halat avizelerdir.

156 0US Industrial Hemp Rope Chandelier Dining Room Pendant Lamps Fixture Lamp Shade New hemp rope chandelier rope chandelierchandelier dining AliExpress

Metal Avize Modelleri

Metal avizeler uzun yıllardır ev dekorasyonlarında kullanılan avize modelleridir. Son zamanlarda çok fazla tercih edilmese bile klasik ev dekorasyonunda sadeliği ve şıklığı ön plana çıkarmaktadır. Genellikle siyah metal avizeler salon avize modelleri arasında çok fazla görülmektedir. Bunun yanı sıra beyaz renk de salon dekorasyonunda tercij edilmektedir.

Modern Cage Pyramid Metal Chandelier

Led Avize Modelleri

Ev ve salon dekorasyonunda ışıltıyı, abartıyı sevenler için en göze çarpan salon avize modelleri led avizelerdir. Son yıllarda top avizeler gibi çok fazla dekorasyonda görmekteyiz. Genellik avangard ev dekorasyonunda karşımıza çıkıyor. Ortama fazlasıyla gösteriş katıyor. Ancak 2022 yılı ve sonrası bu tarz led avizeler çok fazla tercih edilmeyecek gibi duruyor. Yerini daha çok gösterişten ve abartıdan uzak şık, sade modellere bırakacak gibi.

ed8f7889 1da5 4998 83ce 61d1d99a18c5

Bir yanıt yazın