Alfemo Köşe Takımlarını Görmelisiniz

Şimdi köşe koltuk takımlarının yenilemenin tam zamanı ! Alfemo Mobilya oturma odası ve ya salonu için yeni bir köşe takımı almayı düşünen sevgili müşterileri için bu ayın sonuna kadar ( 30 Eylül ) köşe takımı ve diğer mobilya ürünlerinde % 40 varan indirim fırsatları sunmakta.

Sevgili arkadaşlar, ister mevcut eviniz için, ister yeni kuracağınız eviniz için son derece kullanışlı, duruşu ile odanızın havasını değiştirecek, sunmuş olduğu konfor ve rahatlığı ile sizleri mutlu edecek yeni bir köşe takımı arayışı içerisindeyseniz, Alfemo köşe takımlarına bir göz atın, deriz. Hatta hazır şuan fırsat ayağınıza kadar gelmişken, ürünleri şimdi birlikte inceleyebiliriz.

Yeni Alfemo Köşe Takımları

Evinizdeki Yeni Konfor

alfemo purina köşe takımı
Purina

Oturma odanızı yeni bir konfor ile buluşturmaya hazır mısınız ? Purina Köşe Takımı , ergonomik tasarımı ve yüksek yoğunluklu sünger uygulaması sayesinde günün yorgunluğunu bir güzel üstünüzden alıp, sunmuş olduğu rahatlığıyla optimum dinlenme imkanı sunmakta.

İki Farklı Alternatif Birçok Zarif Detay

alfemo bradford köşe takımı
Bradford

Salonlarınızı elegan bir görünüme kavuşturmaya hazır mısınız ? İki farklı alternatif ve birçok zarif detayı bir arada sunan elegant bir köşe oluşturmanıza yardımcı olacak Bradford Corner ve Bradford Dinlenmeli Corner evinizin salonuna kurulmayı bekliyor.

İtalya İşi

alfemo baltimore köşe takımı
Baltimore

Küçük mekanların yeni estetiği Baltimore köşe takımı. Bu ürünün tasarımında İtalyan eşsiz ayrıntıları yer almaktadır. Bu üründe çift katmandan oluşan soft kol yapısı ve modern çizgisi ile sizi kendisine hayran bırakıyor.

Her Köşede Ahenk İçinde

alfemo lucas köşe takımı
Lucas

Kullanmak istediğiniz odanın ölçülerine göre kombinasyon imkanı sunan geniş oturumu ve yumuşak sırt minderleri ile odanızda ekstra bir konfor sunacak olan Lucas köşe takımı ile tanışmaya hazır mısınız ?

Dar Alanlar İçin Geniş Çözüm Önerileri

alfemo mondo köşe takımı
Mondo

Odanız küçük yada dar ise, odanızı daha konforlu ve rahat kullanmanıza imkan sağlayacak Mondo Köşe Takımı tam sizlik. Dar odalarda gösteriş ve kullanım kolaylığı sağlayan minimal tasarıma sahip, depolama alanı sunan sandıklı bölümü ile odanızı daha kullanışlı hale getirmenizi sağlayacaktır.

Her Köşeye Uygun

alfemo nest köşe takımı
Nest

Fonksiyonel kullanımı sayesinde her köşe ile muhteşem bir ahenk sağlayan Nest köşe takımı. Odadaki konuma göre sağ yada sol köşe olarak ayarlayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. alfemo nest köşe takımı Alfemo Köşe Takımlarını Görmelisiniz için yorumda bulun

    Alfemo Köşe Takımlarını Görmelisiniz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alfemo Köşe Takımlarını Görmelisiniz için ilk yorumu yapabilirsin.