Evinize Yakışacak Merinos Halılar

Halı sektörünün önde gelen markaları arasından yer alan Merinos Halı‘nın yeni sezon koleksiyonu inceleme şansınız oldu mu ? Eğer henüz yeni ürünleri inceleme fırsatınız olmadıysa, bugün oldukça şanslı bir gününüzde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hazır bu satırları okumaya devam ediyorken , hemen odalarınızın ambiyansını değiştirecek olan 2020 Merinos Halı modellerine bir göz atalım.

Merinos, her yıl olduğu gibi bu yılda geniş ürün gamına rengiyle, deseniyle, ebatıyla birbirinden farklı ve dikkat çekici bir koleksiyon hazırlamış. Yaşam alanlarımızın kış dekorasyonda vazgeçilmez unsurları arasında yer alan halılar arasından seçim yapmakta kimi zaman zorlandığımız doğrudur. Şimdi bu zorluğu biraz kolaylaştırmak adına, her zevke ve stile hitap eden, odaların ambiyansına hem sıcaklık katacak, hem de estetik katacak olan yeni sezon Merinos Halı tasarımlarına bir göz atmaya başlayalım.

2020 Merinos Halı Koleksiyonu

Therapy Serisi

merinos halı 2020 koleksiyonu

Yeni sezon koleksiyonu arasında ilk olarak Therapy Serisi inceleyerek işe başlayalım. Halı seçimi kriterleriniz arasında halının yumuşak bir yüzeye sahip olması var ise, bu seriyi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Bu serinin içerisinde yer alan ürünler oldukça esnektir. Katlanabilir özelliğine sahip olan bu üründe kırılmaz yapmaz.

Rodin Serisi

yeni sezon merinos halı modelleri

Şimdiki serimiz ise soft renklerden hoşlananlar için tasarlanmış olan Rodin serisi . Her zamanki gibi öncelikle kalitesini ön planda tutarak, bu seride en güzel soft iplikler kullanılmıştır. Bu iplikler halı elit bir görünüm kazandırırken aynı zamanda dokusunda ekstra bir yumuşaklıkta katmaktadır. Bu arada salonunuz için klasik tarzda bir halı arıyorsanız Rodin serisini inceleyebilirsiniz.

Thales Serisi

yeni merinos halı serileri

İpeğin yumuşak dokusunu ayağınızın altında hissetmeye hazır mısınız ? Merinos , sevgili müşterilerinin ayaklarının altına ipek yumuşaklığını sermek için Thales serisi tasarlamış. Farklı zevklerin odak noktası olmayı başaran bu seri, halı estetiği ve dokusu ile zevk sahibi bireylere hitap ederek, zevklerini farklı bir boyutta taşıyor.

Celebrity Serisi

merinos halı celebrity

Son olarak birde Celebrity koleksiyonuna göz atalım. Modern  tarzı hitap eden en güzel örneklerini bu koleksiyonun üzerinde bulmak mümkün. Koleksiyonun içerisinde yer alan ürünlerin renkleri bulunduğu mekana sıcaklık katarken, tercih edilen desenler de odaya görsel bir estetik ve hareketlilik katmakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?