Mutfağınızda Fark Yaratacak Tezgahlar

Hiç kuşkusuz mutfak dizaynında tarz ve stil kadar önemli bir ayrıntı varsa, o da kullanım amacı ihtiyacı doğrultusunda mükemmel yapılmış bir plan ve fonksiyonel özelliklerdir. Yemek alanı, pişirme ve hazırlama arasındaki koordinasyon ihtiyaca göre kullanım kolaylığı ön planda tutularak planlanmalıdır.

Bugünkü konumuzda sizler için hem mutfak alanınıza görsel bir estetik katacak olan benzersiz mutfak tezgah modellerini hem de pişirme alanında sizlere pratik kullanım alanı sunacak olan mutfak modellerini sunmak istiyoruz.

Teknoloji Mutfağınızda

yeni nesil mutfak tezgahı

Sıradanlık mı yoksa, zamanın ötesi mi ? Mutfak dizaynında sıradanlık size göre değilse, gözlerinizi bu mutfak tezgahından ayıramayacaksınız. Zamanın ötesinde teknolojinin en güzel yansımalarından biri olan bu dijital özelliğe sahip mutfak tezgahından kısaca bir bahsedelim. Mekanın içinde ses sistemi ve LCD tv olacağı ön görülmüş, özel bir ışıklandırma sistemi ile çalışmaktadır. Mekan içerisinde günün değişik saatlerinde farklı kokuları yayabilecek bir sisteme sahip. Siz mutfakta birbirinden lezzetli yemekleri pişirdiğiniz sırada yada yemek yediğiniz sırada cihazlara dokunabilmenizi sağlayacak dokunmatik kontrol panelleri mevcut. Kısa özetleyecek olursak, teknolojiye yeni bir bakış açısı, yeni bir form dışında bu dijital özelliğe sahip mutfak tezgahı mutfak alanına yeni bir bakış açısı kazandırmakta.

Fütüristik Tasarımlı Modern Mutfak Tezgahı

fütüristik tasarımlı modern mutfak tezgahı

Fonksiyonel ve kullanışlı mutfak tezgahları arayanlar için fütüristik fikirlerden ilham alınarak dizayn edilmiş modern bir tezgah tasarımı görmekteyiz. Hemen tezgah hakkında kısa bir bilgi paylaşalım. İndüksiyon ısıtma kullanılarak dokunmatik tezgah modelleri tasarlanarak daha güvenli ve pratik bir kullanım alanı sunmakta. Saydam duvar görünüme sahip özel bir aydınlatma sistemi kullanılan bu üründe , tezgah içerisinde led ışık entegre edilmiştir.

Beyazın Asaleti

modern beyaz ada tipi mutfak tezgahları

Mutfağınızı asaletli bir görünüme kavuşturacak olan parlak beyaz yüzeyi ile mutfağınızı zarif bir görünüme kavuşturacaktır. Yukarıdaki görselde paylaşmış olduğumuz benzersiz mutfak tezgahı tasarımı ile mutfak alanınızı daha dinamik daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

Çok Amaçlı Mutfak Tezgahı

açılır kapanır mutfak tezgahları

Çağdaş bir mutfak tasarımı için oldukça iddialı bir mutfak tezgahı görmekteyiz. Minimal görünümü ile mutfak alanınıza çağdaş bir görünüm kazandıracak olan bu mutfak tezgahı aynı zamanda bir yemek masası olarak da kullanabilirsiniz. Ürünü yakından incelediğimiz zaman tezgahın tek bir dokunuşla yemek masasına dönüştüğünü görmekteyiz. Hem büyük hem de küçük mutfaklar için oldukça uygun bir ürün.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?