in

Mutfağınıza Yakışacak Köşe Takımları

yeni moda mutfak köşe takımları

Mutfak dekorasyonu deyince genelde şöyle şu tür düşüncelere kapılabiliriz. Eğer mutfağın alanı geniş ve büyükse istediğimiz dekoru rahatlıkla uygulayabiliriz. Ama alan dar ve küçük ise bu alanı verimli kullanmak için çok işler başarmamız gerek. Mutfağın alanı ne olursa olsun, hem fonksiyonel hem de şık bir mutfak oluşturmak için çok iş başarmamız gerekir.

Şöyle bir mutfak tasarımlarını düşünecek olursak; bir taraftan yemek hazırlık süreci için geniş bir alan, mekanın düzenli olması için depolama alanları, hem sosyalleşme alanı olarak hem de yemeğe içme alanı olarak kullanabileceğimiz oturma alanı oluşturmak gerek. Biz bugün oturma alanı ile ilgileneceğiz.

Hem aile bireyleri ile hem de komşu ve arkadaşlarınız ile mutfakta geçireceğiniz zaman diliminde size hem konforlu ve havalı, hem de rahat ve kullanışlı bir mutfak masası seti gerek. Mutfak masası seti için bizim size önerimiz köşe takımı olacaktır. Sırtlı ve sırtsız bank mutfak köşe takımları ile hem işlevsel hem de şık ve zarif bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Hemen birkaç modeli sizin beğeninize sunalım.

Yeni Sezon Mutfak Köşe Takımları

yeni moda mutfak köşe takımları

Bu köşe takımın güzelliğine bakar mısınız ! Farklı bir masa dizaynı, son derece havalı bir köşe koltuğu ve bu köşe eşlik eden modern sandalye tasarımları yemek alanlarınızı elit bir görünüme kavuşturuyor.

siyah beyaz mutfak köşe takımları

Farklı bir dizayn ile karşı karşıyayız. Bu köşe takımını diğer köşe takımlarından farklı yapan özellikler arasında şunları sayabiliriz. Bu dizaynda mutfak tezgahına monte edilmiş standart masa yüksekliğinde bir bölüm görmekteyiz. Masa görevi üstlenen bu bölümün etrafında konforlu ve rahat minderler ile desteklenmiş yalın ve şık bir oturma alanına yer verilmiş.

deri kırmızı köşe mutfak takımı

Duruşuyla, tarzı ile oldukça havalı bir model karşımızda. İster mutfağınızda, ister yemek alanında isterseniz de evinizin dış mekanında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz son derece havalı bir o kadar kullanışlı bir köşe koltuk takımı.

banklı mutfak köşe takımları

Standarttın dışında bir model arayışı içindeyseniz sizlere yukarıdaki görselde yer alan modeli önerebiliriz. Bu modeli şöyle göz alıcı bir göz ile incelediğimizde köşe koltuğunda sırtlı banka yer verildiğini görmekteyiz. Köşe koltuğuna bir de sırt banklı bir puf eşlik etmekte.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

modern tv dekor tasarımı

Televizyon Odaklı Dekorasyon Önerisi

doğtaş evet dedirtecek kampanya

Evlenenlere Özel Fırsat Doğtaş’dan !