Mutfağa Estetik Katacak Duvar Kağıdı

Evinizin kalbi olan mutfağınız için bugünlerde güzel bir jest yapmak istiyorsanız, bu konumuza mutlaka bir göz atın deriz. 😉 Hem mutfağınızın ambiyansını değiştirecek, hem de görsel açıdan estetik katacak olan yeni sezon mutfak duvar dekorasyonlarını sizler için hazırladık.

Şuan için mevcut olan mutfak duvar renginiz yada duvar dekorasyonu eskisi kadar sizi cezp etmiyorsa, duvarlarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturmayı planlıyorsanız, şu an için oldukça popüler olmaya başlayan mutfak duvar kağıdı tasarımlarına mutlaka bir göz atın deriz.

Yenilenen ürün gamı ile, birbirinden etkileyici renk ve renk tonları, her çizgiye hitap eden şekiller ve desenleri ile mutfak duvarlarınızı bambaşka bir görüntüye kavuşturuyor. Mutfağınızın duvarlarını yenileyip, ortamın atmosferini değiştirecek olan yeni mutfak duvar kağıdı görsellerinden oluşan birkaç örnek eşliğinde konumuzu biraz daha detaylandırmaya devam edelim.

geometrik desenli mutfak duvar kağıtları

Değişik Dokulardan Yararlanabilirsiniz

Gün geçtikçe birbirinden farklı ürünler piyasaya çıkmakta. Bazen bu ürünler arasında seçim yapmakta zorlanabiliyoruz. Bu noktada işinizi kolaylaştırmak adına, küçük bir öneride bulunmak istiyoruz. Mutfak duvarlarınıza zarif ve şık bir dokunuş yapmak isterseniz, dekoratif duvar kağıtları arasında yer alan kadife dokulu ürünlere göz atabilirsiniz.

Duvar Renginizi Göz Önünde Bulundurun

mutfak için pembe duvar kağıtları

Mutfak duvarlarınızın tamamını değil de, sadece bir bölümünü duvar kağıdı ile kaplatmayı düşünüyorsanız, duvar kağıdı renk seçimi yaparken, duvar boyası ile ahenk içinde olan renkleri seçerek, mekanda görsel bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Küçük bir hatırlama daha yapalım. Diyelim ki, koyu renk tonlarında duvarlarda denge oluşturmak için açık renkli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Mekanda modern bir atmosfer oluşturmak isterseniz de tercihinizi geometrik desenlerin yer aldığı duvar kağıtlarından yana yapabilirsiniz.

Mutfağınızı Bölümlere Ayırmaya Ne Dersiniz ?

çiçek desenli mutfak duvar kağıdı

Tüm duvarlarda aynı duvar kağıdı kullanmak yerine, mutfağınızı bölümlere ayırarak, her bölümde birbirini tamamlayacak ürünler tercih edebilirsiniz. Mesela tezgah arasında yalın ve tek renkli bir model tercih ederken, yemek masasının bulunduğu alanda floral desenlerden oluşan bir ürün tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın