Muhteşem Tasarım Vazolar

İçindekiler

Muhteşem tasarım vazolar her zaman göz alıcı bir görselliğin merkezinde yer alıyor. Bu durum son zamanlarda muhteşem tasarım vazolar konusunun sıklıkla gündeme gelmesini mümkün kılıyor. Yaşam alanlarınıza zarif bir incelik katacak, evinizin dizaynı ile ahenk içerisinde olacak birbirinden orijinal, farklı renk ve desenlere sahip yeni sezon vazo modelleri arasından yaptığımız seçimleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bir zamanlar sadece salon dekorasyonun en göz alıcı parçalarından biri olan vazolar, şimdilerde evin her noktasında kendine yer bularak dekorasyonlara farklı bir yorum katıyor. Eğer siz hala vazoyu salon dizaynı ile özdeşleştiriyorsanız, evinizin diğer alanlarına büyük bir haksızlık yaptığınızı söylemek isteriz. Evinizin antresinde , mutfağında veya banyosunda vazo şıklığını yansıtmayı düşünmez misiniz ? Hemen kararınızı vermeden önce kısa bir zamanınızı bize ayırıp, şahane tasarımlara sahip vazo modellerini evinizin hangi noktasında konumlayacağınızı bir hayal edin , deriz.

dekoratif vazo modelleri 2020

Seçtiğiniz ev aksesuarları ile evinizin dekorunda fark yaratmayı seviyorsanız, böyle bir dekoratif vazo seçimi yaparak, bir kez daha farkınızı ortaya bırakıp, görenlerin göz estetiğine hitap edebilirsiniz. Hani biraz önce evinizin farklı alanlarında vazo kullanarak, dekora estetik katabilirsiniz, demişti ya, mesela bu vazoyu banyonuzun dekoruna ekleyebilirsiniz.

vazo modelleri

Modern objeler ile yaşam alanlarınızda farklı bir bir kombin oluşturmak isterseniz, tercihinizi farklı malzemelerden yapılmış renkli vazolardan yana yapabilirsiniz.

salon vazo modelleri

Evinizin antresine bir güzellik yapmaya ne dersiniz ? Şimdilerde çok moda olan zenci kız tasarımlı vazolar ile antrenize bir güzellik yapıp, evinize gelen konukları daha kapıdan içeri girer girmez, dekorasyon alanındaki zevkinizle etkileyebilirsiniz.

değişik vazo tasarımları

Daha önceki ev aksesuar ürünlerimizi inceleyenler hatırlayacaklardır, şimdilerde ananas figürlü dekoratif ürünler oldukça popüler. Ananastan etkilenerek farklı renkler ve farklı dokunuşlar yapılarak ananaslı dekoratif ürünler şimdilerde evimizin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Tıpkı ananaslı vazo tasarımları gibi.

şık vazo modelleri

Evinizin çizgisinde klasik bir tarz hakim ise, bu tarza ev süsleri ile zarif bir dokunuş yapmayı planlıyorsanız, bronz vazoları düşünebilirsiniz. Tarzınıza biraz modernlik ve biraz estetik katmayı düşünürseniz de şimdiler gün yüzüne çıkmaya başlayan, çok kısa bir zamanda ev süsleri arasında büyük bir ilgi toplayacak olan büstlü vazoları düşünebilirsiniz.

Bambu Vazosu Nedir, Nasıl Olmalı? Son zamanların gözde aksesuarları arasında yer alan bambu vazosu nedir? Bambudan tasarlanan harika bir görselliğe ev sahipliği yapan el emeği göz nuru aksesuarlara bambu vazosu denir. Bambu vazosu için bambu çiçeği ve 10 santim katar klorsuz su yeterli olmaktadır. Bambu çiçeği köklendikten sonra 10 samtim su tabakasıyla birlikte bir vazoya yerleştirilir. Burada isterseniz vazonuzun alt kısmına çakıl taşları da koyabilirsiniz. Böylece farklı renklerle desteklenen harika bir ambiyans da oluşturursunuz.

Bambu Vazosu Nedir, Nasıl Olmalı?

Son zamanların gözde aksesuarları arasında yer alan bambu vazosu nedir? Bambudan tasarlanan harika bir görselliğe ev sahipliği yapan el emeği göz nuru aksesuarlara bambu vazosu denir. Bambu vazosu için bambu çiçeği ve 10 santim katar klorsuz su yeterli olmaktadır. Bambu çiçeği köklendikten sonra 10 santim su tabakasıyla birlikte bir vazoya yerleştirilir. Burada isterseniz vazonuzun alt kısmına çakıl taşları da koyabilirsiniz. Böylece farklı renklerle desteklenen harika bir ambiyans da oluşturursunuz.

Şuan için paylaşacaklarımız bu kadar 🙂 Unutmayın ev dekorasyona estetik ve şıklık katmanın yolu küçük ve etkili dokunuşlardan geçer. 😉

Bir yanıt yazın