Muhteşem Mutfak Mobilya Modelleri

Şuan için mevcut olan mutfağınız için yeni fikirler arayışı içerisindeyseniz , bu konumuzun dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz. Bir taraftan daha kullanışlı bir mutfak bir taraftan da şık bir mutfak dekorasyonu oluşturmak için işe mutfak mobilyalarından başlayabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın kalbi olarak tanımlayabileceğimiz mutfak alanına estetik katan unsurlar arasında ilk etapta dolap modelleri dikkat çekmekte. Bu alan için seçilecek mobilya ürünleri arasında yer alan yemek masası ve sandalyesi, perde arasındaki ahenge de dikkat etmek gerekir. Gözünüzde daha iyi canlanması aynı zamanda bu konuda size ilham vermesi açısından yeni trend mutfak mobilyalarını görseller eşliğinde birlikte inceleyelim.

Yeni Sezon Mutfak Mobilyaları

çok amaçlı mutfak dolabı modelleri

Mutfakta dolabı ve çekmecelerinin dışında alanda ekstradan depolama alanı oluşturmak için ihtiyacınıza uygun çok amaçlı dolap modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mesela bu mutfakta hem depolama alanı, hem de mini fırını yerleştirmek için 3 kapaklı bir dolap tercih edilmiş.

yeni sezon mutfak masası takımı

Hem sosyalleşme alanı olarak kullandığımız , hem de kahvaltı ve akşam yemeklerimizi yediğimiz mutfak için masa ve sandalye takımı seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmakta fayda var. Örneğin alanımız küçük ise masa seçimi yaparken açılır kapanır masa seçmekte fayda var. Sandalye seçimine gelecek olursak, bu örnekte olduğu gibi sandalye ve sırtsız bank tercih edebiliriz. Bu arada bu bankın şöyle bir özelliği var. Masa gibi açılıp, kapanabiliyor.

gri sarı mutfak köşe takımı

Klasik ve çağdaş bir çizgi hakim ise, alanınızı elegan bir görünüme kavuşturmak adına chester tarzı bir mutfak köşe takımı seçebilirsiniz. Görseldeki takım oldukça havalı görünüyor, sizce de öyle değil mi .

kulpsuz mutfak dolabı modelleri

Tabi mutfak dolaplarını es geçmiyoruz. Bugünlerde popülerliği git gide artan kulpsuz kapaklara sahip dolaplar oldukça moda. Yeni nesil mutfak mobilyalarına baktığımızda çağdaş dizayn minimal özellikler oldukça trend. Eğer alanız çağdaş bir çizgiye sahip ise şu noktayı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Çağdaş dizayna sahip ürünlerde ne kadar az detay göze çarparsa, o kadar hem göz estetiğine hitap eden hem de dikkat çeken bir görüntü elde etmiş olursunuz.

Daha şık bir görünüm oluşturmak için birkaç küçük objelere ve nesnelerde mutfağınızda yer verebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?