Modern Perde Tasarımları

Günümüzde perdeler, iç mekanların en önemli aksesuarları olmaya başladı. Gün geçtikçe çeşit çeşit, rengarenk birbirinden farklı desenlere sahip olan perde modelleri arasında seçim yapmakta oldukça zorlaşıyor.

Biz bugün bir taraftan yeni sezon perde modellerinde hangi çizgilerin hakim olduğunu, bir taraftan da iç mekanlarınızın çizgisine yön veren farklı ev tekstil alanında hizmet veren markaların ürün gamında yer alan modern perdeleri sizler ile paylaşmak istedik.

Taç

taç fon perde modelleri 2019

Ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen markalarından biri olan Taç, geniş ürün yelpazesinde farklı form ve renk alternatiflere yer vererek, farklı ev stillerine hitap ediyor. Günümüzün çağdaş perde formların arasında yer alan stor, zebra , pano perde çeşitleri arasında bugünlerde kendi kendini temizleyebilen stor perdeler de oldukça popüler.

Linens

linens stor perde modelleri

Ev tekstil ürünlerinde sevilen ve tercih edilen diğer bir marka ise Linens’dir. Yaşadığınız alanda yalın bir çizgi hakim ise, bu yalınlığa küçük bir dokunuş yaparak zariflik katmak isterseniz düz stor perdeleri düşünebilirsiniz. Eğer ben perde temizliği ile fazla uğraşmak istemiyorum. Mümkün oldukça pratik ve kullanışlı olsun, diyorsanız kendini temizleyen stor perde çeşitlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Şimdi bir kenara bırakıp, yaşam alanımızın hangi odası için hangi modelleri seçebileceğimiz konusuna gelelim.

Kalem Plise Perde Modelleri

oturma odası için perde önerileri kalem plise perdeler

Oturma odanızda yalın bir ambiyans hakim ise, bu yalınlığa biraz hareketlilik katmak adına perde çeşitleri arasında yer alan bu sezon çok tercih edilen ve önümüzdeki birkaç sezon oturma alanlarında hakimiyetini sürdürecek olan kalem plise perde modellerini düşünebilirsiniz.

Çizgili Dikey Perde

yatak odası perde modelleri çizgili dikey perde

Başta yatak odaları olmak üzere evinizin her odasında gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz çizgili dikey perdeler ile mekanınıza farklı bir yorum katabilirsiniz. Bu perdeleri diğer perdeler ile karşılaştırdığımızda hem kullanım açısından kolaylık sağlamakta, hem de temizliği ile fazla zaman almamakta.

Katlanabilir Perdeler

desenli mutfak perde modelleri

Bir mutfağın gün ışığından faydalanması son derece önemlidir. Gün ışığından fazla yararlanmak için seçeceğimiz perdenin hem ışığı her noktaya rahatlıkla yansıtması, hem de mutfağa estetik katması son derece önemlidir. Bu noktada düz veya desenli katlanan perdeleri düşünebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yeni sezon perde modelleri Modern Perde Tasarımları için yorumda bulun

    Modern Perde Tasarımları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Modern Perde Tasarımları için ilk yorumu yapabilirsin.