in , ,

Modern Perde Tasarımları

yeni sezon perde modelleri

Modern perde tasarımları yeni nesil çizgilerle destekleniyor! Günümüzde perdeler, iç mekanların en önemli aksesuarları olmaya başladı. Gün geçtikçe çeşit çeşit, rengarenk birbirinden farklı desenlere sahip olan perde modelleri arasında seçim yapmakta oldukça zorlaşıyor.

Biz bugün bir taraftan yeni sezon perde modellerinde hangi çizgilerin hakim olduğunu, bir taraftan da iç mekanlarınızın çizgisine yön veren farklı ev tekstil alanında hizmet veren markaların ürün gamında yer alan modern perdeleri sizler ile paylaşmak istedik.

Taç

taç fon perde modelleri 2019

Ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen markalarından biri olan Taç, geniş ürün yelpazesinde farklı form ve renk alternatiflere yer vererek, farklı ev stillerine hitap ediyor. Günümüzün çağdaş perde formların arasında yer alan stor, zebra , pano perde çeşitleri arasında bugünlerde kendi kendini temizleyebilen stor perdeler de oldukça popüler.

Linens

linens stor perde modelleri

Ev tekstil ürünlerinde sevilen ve tercih edilen diğer bir marka ise Linens’dir. Yaşadığınız alanda yalın bir çizgi hakim ise, bu yalınlığa küçük bir dokunuş yaparak zariflik katmak isterseniz düz stor perdeleri düşünebilirsiniz. Eğer ben perde temizliği ile fazla uğraşmak istemiyorum. Mümkün oldukça pratik ve kullanışlı olsun, diyorsanız kendini temizleyen stor perde çeşitlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Şimdi bir kenara bırakıp, yaşam alanımızın hangi odası için hangi modelleri seçebileceğimiz konusuna gelelim.

Kalem Plise Perde Modelleri

oturma odası için perde önerileri kalem plise perdeler

Oturma odanızda yalın bir ambiyans hakim ise, bu yalınlığa biraz hareketlilik katmak adına perde çeşitleri arasında yer alan bu sezon çok tercih edilen ve önümüzdeki birkaç sezon oturma alanlarında hakimiyetini sürdürecek olan kalem plise perde modellerini düşünebilirsiniz.

Çizgili Dikey Perde

yatak odası perde modelleri çizgili dikey perde

Başta yatak odaları olmak üzere evinizin her odasında gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz çizgili dikey perdeler ile mekanınıza farklı bir yorum katabilirsiniz. Bu perdeleri diğer perdeler ile karşılaştırdığımızda hem kullanım açısından kolaylık sağlamakta, hem de temizliği ile fazla zaman almamakta.

Katlanabilir Perdeler

desenli mutfak perde modelleri

Bir mutfağın gün ışığından faydalanması son derece önemlidir. Gün ışığından fazla yararlanmak için seçeceğimiz perdenin hem ışığı her noktaya rahatlıkla yansıtması, hem de mutfağa estetik katması son derece önemlidir. Bu noktada düz veya desenli katlanan perdeleri düşünebilirsiniz.

Modern Perde Tasarımları

En Son Çıkan Perde Modelleri

Evlerin gelinliği olarak adlandırılan perdelerin dekorasyon için önemli detaylardandır. Son trendlerde genellikle stor ve jaluzi perde seçenekleri tercih edilmektedir. Dilimli olarak tanımlanan jaluzi iş yerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra fon ve tüllerde ise tavandan tabana kadar uzunluğunda seçilir. Böylece daha tarz bir görüntüye kavuşturulmuş olur. Renk ve desen yelpazesi çok geniştir. Dolayısıyla herkese hitap eden modelleri bulmak mümkündür.

Kullanılan görsellerin bir kısmı referans amacıyla Armoni perde‘den alınmıştır.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

En Iyi Beyaz Esya Markasi

En İyi Beyaz Eşya Markası

yeni sezon küçük mutfak modelleri

Küçük Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?