Modern Niş Örnekleri

Modern niş örnekleri farklı tasarımlarla desteklendikleri ölçüde başarılı olmaktadır. Burada modern niş örnekleri konusunda karar vermeden önce detaylı bir araştırma yapmak şarttır. Sıradan boş duran bir duvar mı, yoksa, dekorasyonun bir parçası olan, aynı zamanda mekana işlevsellik ve estetik katacak olan bir duvar mı ? Bize soracak olursanız tabi ki, hem kullanışlı, hem de mekan güzellik katacak olan bir duvar uygulaması.

Sizlerde bizimle aynı fikirde iseniz , gelin birlikte yaşam alanlarımızın duvarlarına küçük bir dokunuş yaparak, onların dekorasyonun bir parçası haline getirelim. Nasıl mı ? Duvar dekorasyonunun yeni trendi olan niş uygulaması ile bunu yapabiliriz.

Ev ve ofis dekorasyonunda gün geçtikçe popülerliği artan niş uygulamaları, ortamda yeterince depolama alanı oluşturmamıza yardımcı oluyor. Şimdi dilerseniz birkaç örnek üzerinden bu uygulamanın güzelliklerine bir göz atalım.

Tv Ünitesi Niş Modelleri

modern tv ünitesi niş modelleri

Küçük mekanlarda yerden tasarruf etmek amacı ile artık tv ünitesi modellerinin yerini tv ünitesi niş modelleri almış durumda. Plazmayı veya LCD ‘yi duvara monte ederek işe başlıyoruz. İhtiyacımız doğrultusunda duvarda boş alanlar oluşturuyoruz. Bu alanlara ister dekoratif ev eşyaları yerleştirebilirsiniz, ister dizüstü, tablet, cep telefonu gibi bazı elektronik eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Ofis Duvar Dekorasyonu

koridor niş modelleri

İş yerinizin bekleme alanına ve ofisinizin bir alanına küçük bir jet yapmaya ne dersiniz. İster klasik bir tarzınız olsun, ister çağdaş bir çizginiz, çizginiz ne olursa olsun, bu çizgiye niş ile estetik katabilirsiniz. Belirlediğiniz alana bir niş uygulaması yaparak, burada ödüllerinizi, bazı dekoratif biblolar, vazolar yerleştirebilirsiniz.

Mutfaklara Yeni Bir Dokunuş

mutfak duvar niş modelleri

Mutfaklarda pratik olmak, aradığınız her şeyi elinizin altında olmanız için duvarlar iş birliği yapıyor. Eğer sizlerde mutfağınıza bir güzellik yapmak ve mutfakta geçireceğiniz zaman dilimini daha avantajlı kullanmak istiyorsanız, bu durumda duvarlarınıza rol verin, deriz.

Yatak Odası İçin Dekoratif Niş

modern yatak odası duvar niş örnekleri

Bir zamanlar yatak odasının odak noktası genelde yatak başlıkları idi. Şimdi bu yatak başlıkları yerini arkasına aldığı duvara bırakmış durumda. Yukarıdaki görselli incelediğimiz zaman oldukça yalın çizgilerin hakim olduğu, odaya beyaz renk ile ferah katıldığını, yatak başlığının bulunduğu duvara uygulanan dekorasyon ile oda estetik katıldığını görmekteyiz.

Sevgili takipçilerimiz niş uygulamaları hakkında daha fazla uygulama görmek isterseniz dilerseniz ” Yeni Sezon Duvar Niş Uygulamaları ” konumuza da göz atabilirsiniz.

Modern Niş Örnekleri

Duvar Niş Nasıl Süslenir?

İç ve dış dekorasyonda niş dekorasyon sıklıkla tercih edilir. Genç duvar rengine zıt bir  duvar kağıdı ile bütünlük sağlanabilir. Niş içine antika eşyalar konulursa, mekanların genel havası değişir. Vazo, mumluk, heykel, çerçeve ve çiçek gibi objeler genel dekorasyona uygun şekilde seçilerek yerleştirilir. Nişlerin içine konulan spotlar ile, objeler ön plana çıkartılır.

Bir yanıt yazın