Modern Banyo İçin Konsept Fikirler

Bugünlerde banyo alanınızın dekorasyonunda modern bir çizgi oluşturacak farklı konseptler arayışları içerisindeyseniz, bu konuda da sizlere ilham verecek olan bu konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Fiziksel açıdan banyo alanınızın boyuttu ne olursa olsun, birkaç etkili dokunuş ile banyo dekorasyonunun çizgisine modern bir yorum katabilirsiniz. Bu modern yorum oluşturmak için öyle büyük bir tadilata yada bütçenizi çok zorlamaya da gerek yok. Nasıl olacağını merak ederek satırları okumaya devam ettiğinizi görür gibiyiz. Hemen merakınızı gidermek adına modern banyo dekorasyonları için farklı konsept ürünlerinden bahsetmeye başlayalım.

Duş Perdeler Yine Trend

duş perdesi modelleri

Bir zamanlar yerlerini cam kabin duşlarına bırakan duş perdeler, bugünlerde yeni imajlarıyla eski yerine tekrar geçmeye başladı. Banyo alanınızda ferah ve modern bir görünüm oluşturmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden her banyo rengi ile şık bir kombin oluşturacak olan duş perdesi modellerine göz atmaya başlayın. Duş perdesi seçerken şu kriterleri de göz önünde bulundurmayı öneririz. Öncelikle suyu güvenir bir şekilde duşun içerisinde tutacak su geçirmez özelliğe sahip ve aynı zamanda banyonuzu kuru tutacak duş perdesini tercih edin.

Banyo Paspasınız Konforlu Olsun

duş perdesi modelleri

Banyonuzda paspas ya da banyo halısı kullanmayı düşünüyorsanız, şu özelliklere mutlaka dikkat edin. Küçük bazı banyo kazaları yaşamamak için, seçeceğiniz ürünün altı kaymaz taban olsun. Yüzeyi son derece yumuşak ve emici olsun. Temizlik açısından kolaylık sağlaması için makinede yıkanabilir özelliğe sahip olsun. Tabi rengiyle, deseniyle ve görünümü ile banyoya görsel bir estetikte katsın.

Dekoratif Aynalar İle Estetiğini Artırın

banyo için dekoratif yapışkanlı ayna

Bir taraftan banyonuzu daha geniş ve aydınlık göstermek için bir taraftan da mekana modern bir görünüm kazandırmak adına dekoratif ayna modellerinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz zaman banyodaki aynanın yerini değiştirebilmek için kendinden yapışkanlı ayna modellerine bakabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı ayna sayesinde düz yüzeylere ve duvar kağıtlarına da rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Ayrıca farklı bir stil oluşturmak için dilerseniz fayansa, dilerseniz kapıya , dilerseniz de mobilyaların üzerine rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Aklınızda bulunsun, dekoratif ayna ışığa, UV’ye ve suya karşı dayanıklıdır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?