Modalife Yemek Odası Takımı Fiyatları 2021

2021 yeni tasarım yemek odası takımları uygun fiyatlarla Modalife da sizleri bekliyor. Zevkinize, tarzınıza ve bütçenize hitap eden yeni yemek odası takımınızı beğenmeye hazır mısınız ?

Türkiye’nin düğün paketçisi Modalife, her bütçeye aynı zamanda her yaşam alanın çizgisine hitap eden yeni sezon ürünlerini sevgili müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Düğün paketinden, pratik mobilyaya kadar, oturma gruplarından, bahçe ve balkon mobilyasına kadar oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Modalife, evinizin ihtiyacı olan her şeyi oldukça uygun fiyatta alabilirsiniz.

Biz bugün sizler için yeni sezon yemek odası takımları ve fiyatlarını inceledik. Bakalım, yeni sezon için nasıl tasarımlar bizleri bekliyor.

Nero Yemek Odası Takımı

yeni sezon modalife yemek odası takımları ve fiyatları

Ürün gamına yeni eklenen çiçeği burnunda Nero Yemek Odası Takımı ; tv sehpası, konsol, konsol aynası, kitaplık , masa ve dört sandalyeden oluşmaktadır. Şuan için kampanya dahilde olan Nero Yemek Odası Takımı fiyatı ; 3.320,00 TL

Eva Yemek Odası Takımı

2020 yemek odaları modalife

Daha ferah ve aydınlık bir ortam için tercihi açık renkten yana yapmayı düşünenler için Eva Yemek Odası Takımını düşünebilirsiniz. Ürün içeriğinde neler var diye soracak olursanız ; yemek masası, 6 sandalye, tv sehpası, konsol, konsol aynası ve kitaplıktan oluşmaktadır. Eva Yemek Odası Takımı Fiyatı, şuan için kısa bir süreliğine 4.530,00 TL.

Tivoli Yemek Odası Takımı

en uygun yemek odası takımları modalife

Dumanı üstünde diğer bir ürün ise Tivoli Yemek Odası Takımı. Konsol , konsol aynası, kitaplık, vitrin , yemek masası ve 6 tane sandalyeden oluşmaktadır. Ürün gamına yeni eklenen bu yemek odası takımı şuan için kampanya dahilde olan Tivoli Yemek Odası Takımı Fiyatı ; 4.770,00 TL.

Anfora Yemek Odası Takımı

indirimli yemek odası takımları modalife

Yaşam alanlarınızın çizgisi klasik ve modern bir çizgide ise, bu çizginizi tamamlayacak yeni bir yemek odası takımı arayışı içindeyseniz, Anfora Yemek Odası Takımını incelemenizi tavsiye ederiz. Klasik ve modernin muhteşem ahengini bünyesinde taşıyan bu ürün 6 tane sandalye, yemek masası, tv ünitesi ve konsoldan oluşmaktadır. Anfora Yemek Odası Takımı Fiyatı ; 8.390,00 TL.

Demre Yemek Odası Takımı

modalife yemek odası takımı modelleri

Elegan bir yemek odası dizayn etmek isteyenler için Derme Yemek Odası Takımı. Bu ürün içerisinde ise konsol, tv ünitesi , yemek masası ve 6 tane sandalye bulunmaktadır. Derme Yemek Odası Fiyatı ; 8.180,00 TL.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?