Çetmen Mobilya Yemek Odası Fiyatları 2021

Salonunuzun dekorasyonuna eşlik edecek yeni sezon yemek odası takımlarını mı inceliyorsunuz ? Eğer yakın bir zaman diliminde yemek odanızı yenileme gibi bir düşünceniz var ise , salonlarınıza farklı bir yorum katacak, salon tarzınızı elit bir görünüme kavuşturacak olan Çetmen yemek odası takımları ve fiyatlarını incelemenizi öneririz.

Çağdaş dizaynı ile hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başaran Çetmen yemek odası modelleri, ince detayları ve şık dizaynıyla salonunuzu eşsiz bir güzelliğe kavuşturuyor. Fonksiyonel özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran açılabilir yemek masaları , kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlamanıza yardımcı olacaktır.

Fonksiyonel özelliğe sahip yemek masasının dışında mekana estetik katacak aynı zamanda mekanda depolama alanı görevini üstlenecek olan vitrin ve konsolda salonunuzun ambiyansını değiştirecektir. Şimdi dilerseniz bu nokta da zevkinize hitap edecek olan evinizin çizgisini elit bir görünüme kavuşturacak olan birkaç modeli inceleyelim.

Endüstriyel Dizayn ve Fonksiyonel Detaylar

çetmen mobilya tres yemek odası

Çağdaş bir çizgi ve kullanışlı bir mobilya arayışı içerisindeyseniz, Tres Yemek Odası tam sizlik, diyebiliriz. Endüstriyel dokunuşlarıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bu ürün, geometrik detaylarıyla odanıza farklı bir şıklık katacaktır. Gizli bölmeler, açılır – kapanır yemek masası işinizi kolaylaştırıyor. Çağdaş bir çizgi oluşturmak isteyenler yalın dizaynıyla göz kırpıyor. Çağdaş, zarif ve fonksiyonel özelliğe sahip Tres Yemek Odası Fiyatı ; şuan için 5.290 TL ‘den 3.890 TL ‘ye indirilmiştir.

Zen Dokunuşuyla Sofistik Bir Duruş

çetmen mobilya antigo yemek odası

İlk bakışta hayran olacağınız bir tasarım , Antigo Yemek Odası. Hem sevgili ailenizle , hem de sevdiklerinizle enfes tatlar tadacağınız, unutulmaz anılar paylaşacağınız işlevsel ve oval yemek masası, yemek odanıza kurulmak için sizleri bekliyor. Ürünün tasarımda yer verilen yuvarlak kulp ve oval masa tasarımı detayları yemek alanınıza zen dokunuşlar yaparken, ahşabın doğallığını ve rafine stilini de evinize yansıtacak. Antigo Yemek Odası Fiyatı ; 3.990 TL.

Bir yanıt yazın