Merinos Halı’nın Yeni Koleksiyonu

Tercihinizi ister etnik desenli geleneksel halı çeşitlerinden yana, isterseniz tirbal ve geometrik desenli halı çeşitlerine yana olsun, tercihinize hitap edecek en güzel halı çeşitleri Merinos’da sizleri bekliyor.

Bu kış evinizi ısıtacak, renk desen kombinasyonu ile yaşadığınız her alana sıcaklığı yansıtacak olan yeni sezon Merinos Halı koleksiyonu gördünüz mü ? Henüz görmeye fırsatınız olmadıysa, yada yeni eklenen modeller nelerdir, diye merak ediyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bize eşlik etmeye devam edin.

Halı seçimi ince bir iştir. Seçeceğiniz halı bir taraftan odanızın zemini ısıtırken, bir taraftan boyutu ile, rengi ile ve deseniyle de odanın hem çizgisi hem de rengi ile ahenk içinde olmalı. Eğer sizlerde halı seçimlerinde bu ve bunlara benzer kriterlere dikkat ediyorsanız ve henüz kriterlerinize uygun bir halı bulamadığınızı düşünüyorsanız, yeni Merinos Halı modellerine gelin birlikte göz atmaya başlayalım.

Therapy Halı Serisi

merinos halı modelleri 2020

Özgün ve şık tasarımı ile aradığınız zarafeti ve şıklığı evinizin odalarına yansıtacak olan Therapy halı serisi. Yaşadığınız mekanın dekorasyonda modern çizgi hakim ise, bu halı serisine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Gerek renk seçimleri ile olsun, gerek sade görünümü ile olsun, modern çizginizi zarif bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Jawa Halı Serisi

yeni merinos halı koleksiyonu

Minimalist çizgiler ile hayran dolu bakışları üzerine toplayan Jawa halı serisini keşfedin. Renklerin birbirleri içine geçişleri sırasında oluşan hafif dalgalıklar minimalist bir çizgi oluşturup, çağdaş bir görünüm oluşturuyor.

Tresor Halı Serisi

merinos halı salon halıları

Salonunuzun çizgisini ince bir zariflikte tamamlayacağınız Tresor Halı serisine göz attınız mı ? Çağdaştan klasiğe, modernlikten geleneksele kadar farklı çizgilere hitap eden salon halıları bu serinin içerisinde bulabilirsiniz.

Hesna Halı Serisi

merinos halı hesna

En son teknoloji ile buluşan Hesna halı serisine bir göz attığımızda , modern çizgileri ve iplik dokumasıyla kendi tarzını ortaya koyup, tarz sahibi kişilerin önce gönlüne taht kurup, ardından evlerine kuruluyor.

Urla Halı Serisi

yeni halı renkleri ve desenleri merinos

Renk seçimleri ile evinizin enerjisini yükseltecek, desenleriyle de yaşam alanlarınıza estetik katacak Urla halı serisi. Zeminlerinizde sıcacık bir dokunuş, mekanlarda görsel bir estetik.

Bir yanıt yazın