Macitler Mobilya Tv Üniteleri

Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Macitler Mobilya‘dan herkese selamlar. Bu yılı geride bırakmamıza çok az bir süre kala ev çizgisinde yenilikler yapmayı düşünenler için Maccitler mobilyaya uğrayarak, hem evimizin çizgisinde fark yaratabilecek ne tür mobilya ürünleri bulabiliriz diye baktık, hem de önümüzdeki ne tür mobilyaların olacağı hakkında izlenimlerde bulunduk.

Önümüzdeki sezon daha çok klasik çizginin içerisinde çağdaş esintilerin olduğunu söyleyebiliriz. Yani modern klasik tarz bizleri bekliyor. Ürün reyonları arasında dolaşırken bu çizgi en güzel yansıtan ve ev dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer alan tv ünitelerinden gözlerimizi alamadık ve hemen sizlerle paylaşmak istedik.

Yeni Sezon Tv Ünitesi Modelleri – Macitler Mobilya

modern tv üniteleri macitler mobilya

Kalite ve şıklığını tüm mobilya ürünlerine ince bir ustalıkla yansıtan Macitler Mobilya, şık ve zarif zevkini tv ünitesi ürünlerine de yansıttığını görmekteyiz.

modern tv üniteleri macitler mobilya

Yaşam alanınızın çizgisi sıradanlıktan uzak zevkinizi özgün tarz ile buluşturacak bir duvar tv ünitesi arayışı içerisindeyseniz, yukarıdaki görselde yer alan tv ünitesi tam sizlik.

macitler mobilya petra tv ünitesi

Konunun başında önümüzdeki sezonda çağdaş ve klasik çizginin ahenklerini göreceğimizden bahsetmiştik. İşte trendi en iyi yansıtan ürünlerden bir tanesi.

göreme tv ünitesi macitler

Sıra dışı , zarif ve şık tasarımı ile evinizin çizgisine elit bir yorum katacak olan Göreme tv ünitesi. Rüzgarın şekillendirmiş olduğu taş formların eğik geometrik çizgileri ile hız olgusuna vurgu yapan bu ünite yaşam alanlarınıza çok yakışacak.

2020 tv üniteleri macitler mobilya

Çağlar açılıp kapatılan ve insanlık tarihinden beri en önemli olayların kalbindeki yer olan İstanbul’dan ilham alınarak dizayn edilen bu üründe tasarımcılar , uzay çağından ilham alarak da bu ürünü dizayn etmişler.

macitler mobilya efes tv ünitesi

Çağdaş formda bir ünite arayanlar için hemen gözlerimizi hem birbirlerini zarif bir şekilde tamamlayan , hem de yeri geldiğinde birbirinden ayrı iki blok olarak dizayn edilmiş olan Efes tv ünitesi.

beyaz tv ünitesi macitler

Evinizin dizaynında biraz İtalyan çizgisi var ise, bu çizgi beyaz rengin zarifliği ile tamamlayacak olan bir tv ünitesi düşünebilirsiniz. Bu konuda yukarıdaki görselin sizlere ilham vereceğini düşünüyoruz.

macitler mobilya sport tv ünitesi

Her mekana estetik katacak, hem modern, hem de sportif bir duruşu olan bu tv ünitesi evinize çok yakışacak.

Bir yanıt yazın