Macitler Mobilya Köşe Takımları 2021

Yeni sezon Macitler Mobilya köşe takımlarını görmelisiniz. Her bir modeli farklı bir güzellikte ve estetikte olan bu köşe takımları yerleştiği mekana farklı bir yorum katıyor.

Son dönemlerde başta oturma odaları olmak üzere salonların vazgeçilmez oturma grupları arasında yer alan köşe koltuk takımı modelleri gün geçtikçe popülerliğini artırmakta. Gerek kendine özgü duruşuyla odaya yeni bir kimlik kazandırmasıyla, gerek görselliği ile odaya estetik katmasıyla , gerek fonksiyonel özellikleri ile hayatımıza kolaylık sağlayan köşe takımların popülerliğini artırmaya devam ediyor.

Birçok mobilya markasının ürün gamında kendine yer bulan bu ürünler evimizin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer almayı başarıyor. Ürün gamında sürekli yeni ürünlere yer veren Macitler Mobilya da kendi çizgisini zarif bir şekilde aktaran köşe takımlarıyla da oldukça ilgi çekiyor. Hemen bu ürünlerden birkaçını yakından inceleyelim.

Ayasofya Köşe Takımı

yeni sezon köşe takımları macitler mobilya

Ayasofya’nın kubbesinden ilham alınarak tasarlanmış olan görünüşüyle görenleri kendisine hayran bırakıyor. Sessiz ve sakin ortamlara yeni bir ses getiren bu köşe takımı kullanıcılarını büyük bir ihtişamla karşılıyor.

İstanbul Köşe Koltuk

2020 macitler mobilya köşe koltuk takımları

Yalın ve çağdaş duruş ile evinize yeni bir estetik katacak olan İstanbul köşe takımı. Dilerseniz, yukarıdaki görselde yer alan köşe koltuk takımı ile odanıza yeni bir estetik katabilirsiniz. Dilerseniz de odanızın ölçülerine boyutlarda, göz estetiğine hitap edecek bir renkte ve dilediğiniz kumaş türünden kendi köşe koltuk takımınızın kendinizde yaptırtabilirsiniz.

Ergani Köşe Koltuk

İhtişam ve konforu salonunuza yansıtmaya hazır mısınız ? Adını Güneydoğu Anadolu bölgesinden alan Ergani mermerinin sihirli dokunuşuyla bu köşe takımı ile salon çizgisine elegan bir yorum katabilirsiniz.

Halfeti Köşe Koltuk

macitler mobilya köşe takımı tasarımları

Konforun ve rahatlığın yeni adına Halfeti. Şöyle evinizin en güzel köşesine kurulup, bir taraftan keyif kahvenizi yudumlarken, bir taraftan da yeni bir güne başlamanın keyfini doyasıya çıkarmaya ne dersiniz.

Aspendos Köşe Koltuk

deri köşe koltuk takımları macitler mobilya

Elit bir çizgi oluşturmak için tercihinizi deri köşe takımı modellerinden yana yapabilirsiniz. Şimdi gözlerinizin önünde yukarıdaki görselde yer alan siyahın asaletinin deri kumaşa yansıtıldığı bu takımın sizin evinizde olduğunu düşünün. Bulunduğu odanın atmosferi bir anda nasıl değiştiğini hissedebiliyor musunuz ?

Bir yanıt yazın