Evinizde Fark Yaratacak Kırlentler

Salon, oturma odası yada evinizin herhangi bir alanında küçük bir dokunuş yaparak göz kamaştırıcı bir etki oluşturmak isterseniz çok rahatlıkla ev tekstil ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Böyle bir kurgu oluşturmak için yapmanız gereken mekanın çizgisine hitap eden renk ve desenleri ile ahenk yakalayacak dekoratif kırlentleri ya satın almak, ya da kendinizin yapması olacaktır. Dekoratif kırlent yada yastıklar, dekoratif bir ev tekstil ürünü olmaları yanı sıra aynı zamanda bulunduğu mekanda sıcak bir atmosfer oluşturmakta.

Oturma odanızda , salonunuzda hatta evinizin dış mekanında bulunan oturma gruplarınızın üzerinde kullanabileceğiniz birbirinden farklı formalara sahip birçok kırlent piyasada mevcut. Farklı zevklere ve tarzlara hitap eden bu kırlentler arasından seçim yapmak bazen zor olabiliyor. Bugünlerde sizde oturma grubunuz için yeni bir dekoratif kırlent arayışı içindeyseniz ve baktığınız ürünler arasında hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz, şu önerilerimiz karar vermenizi kolaylaştıracağını düşünüyoruz.

madam coco dekoratif kırlent modelleri

Yaşam alanlarınızda elit bir görünüm oluşturmak isterseniz tercihinizi kaz tüyü kırlent modellerinden yana yapabilirsiniz. Göz estetiğine hitap edip, mekanın atmosferine sıcaklık katmak adına renk konusunda da tercihleriniz sarı, bordo, mürdüm, gri , indigo ve pudra renklerinden yana yapabilirsiniz.

Renk konusunda tercihinizi canlı renklerden yana kullanmayı düşünüyorsanız, kırlentleri kullanacağınız odanın bütünlüğü ile denge sağlayacak renk tonlarında olmasına dikkat etmenizi öneririz. Diyelim ki renk konusunda tercihinizi bordo gibi canlı bir renkten yapacaksınız. Oda da yer alan dekoratif unsurları, zeminde bulunan halının renk ve tonlarını göz önüne alarak renk tercihinizi yapıp, mekanda görsel bir bütünlük oluşturmuş olacaksınız.

yeni kırlent modelleri english home

Koltuk takımınızı, köşe takımınızı yada kanepelerinizi farklı bir görünüme kavuşturmak adına dokulu yapıya sahip kırlentler arasından seçim yaparak oldukça zevkli ve keyifli oturma alanları oluşturabilirsiniz. Dokulu yapıya sahip kırlentler arasında seçim yaparken renk konusunda kararsız kalırsanız koyu mürdüm, mavi ve indigo renklerini düşünebilirsiniz.

Dekorasyonunuz yalın ve şık bir çizgiden yana ise, bu çizgiyi zarif bir şekilde tamamlamak için dekorasyon rengi ile ahenk içinde olacak nötr renkleri tercih edebilirsiniz. Aklınızda bulunsun odanın bütünlüğünü sağlamak adına hiçbir rengin birbirinin önüne geçmemesine dikkat edin.

Bir yanıt yazın