in

Lambader Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

değişik lambader modelleri

Evinize yada iş yerinize bir aydınlatma aracı alırken nelere dikkat ediyorsunuz ? Mesela lambader seçerken kriterleriniz nelerdir ? Gelin birlikte evlerin ve iş yerlerinin popüler aydınlatma ürünleri arasında yer alan lambader alırken nelere dikkat etmemiz gerektiği konusuna bir göz atalım.

Lambader Nedir ?

Öncelikle lambaderin ne olduğunu tanımlayarak, hatırlayarak işe başlayalım. Genel bir tanım yapacak olursak ; bir aydınlatma ürünüdür . Yaşam alanların dekorasyon ürünlerinden bir tanesi olan lambaderlerin kullanım alanı oldukça geniştir, diyebiliriz. Kullanılan malzeme ve aynı zamanda dizayn yapısına bağlı olarak seçim yaptığımız taktirde bu ürünlerin kullanımı oldukça rahattır.

yeni lambader modelleri

Hem mekanı doğru bir şekilde aydınlatma için hem de mekana dikkat çekici bir estetik oluşturmak adına lambader modellerinin üzerine büyük bir rol düşmektedir. Son dönemlerde yaşam alanlarımızın en trend aydınlatma ürünleri arasında yer alan bu ürün ile evinizin herhangi bir alanında rahat bir okuma köşesi de oluşturabilirsiniz.

Lambader Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelelim, ürün seçerken dikkat edilmesi gereken noktalara. İç mimarlar tarafından küçük dokunuşlar ile evlerimizin şimdilerde iş yerlerimizin de vazgeçilmez parçaları arasında yer alan birçok model ve tarzı mevcuttur. Aydınlatma konusunda farklı çözümler arayanlar için geniş bir ürün gamı sunan lambader çeşitleri her zevke ve dekora hitap etmekteler. Evimizin ya da iş yerimizin yeni aydınlatma ürünü olacak olan lambader modelleri arasından seçim yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmakta fayda var. Şimdi bu kriterlerden bazılarına göz atalım.

lambader vivense

Lambaderin Boyutu : Lambader seçerken sırf modeli güzel diye o ürünü seçmeyin. Öncelikle bu ürünü nerede kullanacağınızı düşünün. Sonra kullanacağınız mekanın fiziksel özelliğini göz önünde bulundurarak lambaderin boyutuna karar vererek seçiminizi yapın.

Işık Miktarı : Bir mekanı aydınlatmak için ışık miktarı oldukça önemlidir. Bu ayrıntıyı göz önünde tutarak aydınlatma seçimimizi ona göre yapmalıyız. Unutmayın, lambader çeşitleri tasarımları ile mekana yayacağı ışık miktarında değişiklik gösterecektir. Hem mekanın fiziksel özelliğini göz önünde tutarak, hem de istediğiniz ışık miktarını göz önünde tutarak koltuğa düşecek bir ışık miktarı mı, yoksa tavandan yansıtma bir aydınlatma mı istediğinize karar vererek ürünler arasında tercihinizi yapmalısınız.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

farklı tv ünitesi dekorasyonları

Tv Ünitesi Dekorasyonu İçin 4 Öneri

banyo dekorasyonu instagram

Banyo Dekorasyonu Önerileri ve Örnekleri