Lake Mutfak Dolapları Modelleri ve Fiyatları

Lake mutfak dolapları modelleri ve fiyatları farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Günümüzde mutfaklarda sıklıkla kullanılan dolap çeşitlerinden biri olan lake dolaplar, pek çok insanın övgüsünü ve memnuniyetini kazanmıştır. Farklı desen çeşitleri ile oldukça kullanışlı olduğu bilinmektedir. Su ve nem geçirmez özelliği vardır. Lake kapaklar ahşap + astar + poliüretan boya olacak şekilde oluşturulur. Model çeşitleri daha çok sizin tercih ettiğiniz desen ve renkleri içermektedir. Kapakların üzerine ister çapraz desenler ister kalın çizgiler ister içe gömülü olan şekiller seçerek yararlanabilirsiniz. Ya da düz olan modellerden seçebilirsiniz.

Lake Mutfak Dolaplari Modelleri ve Fiyatlari1

Mutfakta tercih edeceğiniz lake dolapların fiyatları çok pahalı değildir. Elbette ki toplam metrekare, şekil ve işçiliğe göre değişebilir. Lake mutfak dolaplarının günümüz koşullarında sıklıkla tercih edildiklerini biliyoruz. Esasında bu durumun oluşmasında lake mutfak dolaplarının dekorasyon noktasında üst seviyede bir performansı ortaya koyabilmesinden kaynaklanmaktadır. Tam da bu kapsamda lake mutfak dolaplarının son zamanlarda çok daha estetik bir görselliğe ev sahipliği yaptığını biliyoruz. Bu da gayet doğal olarak birbirinden kullanışlı ve şık mutfak dolaplarının karşımıza çıkıyor olmasını mümkün kılıyor!

En Güzel Lake Mutfak Dolapları Modelleri

Hem pürüzsüz, parlak şekilde hem de oymalı şeklinde bulunan lake dolap seçimi aslında en çok sizin beğeninize bağlı. Lakin parlak modeller kaliteli bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Mutfağınıza modernlik katan bir tercih olmaktadır. Hem pürüzsüzlüğü hem şıklığıyla  oldukça tercih edilen bir seçenektir.

Lake Mutfak Dolapları Fiyatları Ne Kadar?

Tercihlere ve boyutlarına göre değişebilecek olan lake model dolap çeşitlerinin metrekaresi aşağı yukarı 1.900 civarlarında olduğunu söylemek mümkün. Lake mutfak dolaplarının üretim özelliklerine bağlı olarak 10.000 TL civarında bir satış fiyatının bulunduğunu da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Lake Mutfak Dolaplari Modelleri ve Fiyatlari9

Lake Mutfak Dolabı Mat mı Parlak mı?

Bu soru aslında sizin zevk ve görüşlerinize kalmış bir kısım. Lakin parlak lake dolaplar ile mat renkli lake dolaplar arsında elbet bazı farklılıklar mevcut. En başta söylemek gerekirse mat renk, leke ve kusurları pek fazla belli etmemesidir. Işığı emen cinstendir. Eğer çok güneş alan bir mutfağınız varsa bu renk tercih etmeniz iyi olabilir. Diğer bir yandan ise parlak yüzeyli lake dolap çeşidini temizlemek daha kolaydır.

Mat yüzeyin leke emme etkisi olduğu için işi zorlaştırabilir. Ama örneğin üst dolaplarınızı parlak, alt dolaplarınızı mat tercih ederseniz mutfağınızın hem tarz hem de daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Velhasılıkelam kendi açınızdan bazı değerlendirmeler yaparak kararınızı daha iyi verebilirsiniz.

Lake mutfak dolapları modelleri yeni tasarım özellikleriyle iddialı bir konumda yer alıyor. Göz alıcı konseptlerle desteklenen mutfak dolaplarının görsellik konusunda üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu da ifade edebiliriz. Bu durumun doğal sonucu olarak son zamanlarda lake mutfaklara olan ilginin günden güne artış gösterdiğini de ifade edebiliriz.

Bir yanıt yazın