Kum Beji En Çok Tutulan Duvar Boya Renkleri

Kum beji en çok tutulan duvar boya renkleri arasında yer almaktadır. Kum beji belki de hepimizin evinde en çok kullanılan boya renklerinden biridir. Pek çok tonu olması hem kullanım alanını arttırıyor hem de gözünüze hitap edecek şekilde istediğimiz rengi seçebilmemiz mümkün olacaktır.

Kum beji en çok tutulan duvar boya renklerine geldiğimizde ise açık bej, bej rengi, koyu bej, bej latte, bej cappuccino, bej zen, bej bade renkleri kullanılmaktadır. Burada kum beji en çok tutulan duvar boya renkleri gündeme geldiği zaman ilk önce bu renklerin uygulanacağı alanın özelliklerine dikkat ediyor olmak şarttır. Peki, son zamanlarda sıklıkla tercih edilen kum beji rengi hangi renktir? İşte detaylar!

Kum Beji Hangi Renk Oluyor?

Kum beji kremden koyu kahverenginden açık, orta tonlarda bir renk tonudur. Bundan dolayıdır ki bu tarz renklerin yaşam alanlarına harika bir etki kattıklarını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Üstelik kum beji en çok tutulan duvar boya renkleri arasında farklı tonlarla desteklendiği için dekorasyon konusunda üst düzeyde bir etkiye sahiptir.

kum beji en cok tutulan duvar boya renkleri1

En Güzel Duvar Boyası Rengi Hangisi?

Duvar boyası seçmek belki de yeni bir ev için en çok uğraşılan işlerden biri olabilir. Salona hangi renk olsa, çocuk odası ne renk olsa, acaba mutfağa bu renk gider mi, bu renk acaba evi boğar mı gibi sorular kafanızda oldukça çok dönecektir.

Pek çok seçenek arasından salonunuz için bir öneri sunacak olursak tabi ki ilk sırada kum beji olacaktır. Sonrasında mat gri, koyu kırmızı, açık mavi kullanılır. Eğer daha ili çeken renkler arıyorsanız da çift renkler kullanabilirsiniz.

Krem ile kahverengi, fıstık yeşili ile beyaz, koyu mat gri ile beyaz oldukça güzel duracak renklerdir. Çocuk odaları için her şeyden önce çocuğunuzun isteklerine kulak verin. Her birey gibi klasik olan kız çocuğa pembe erkek çocuğa mavi algısından uzaklaşın.

İki renk yapabilirsiniz, geometrik yapabilirsiniz, puantiyeler bırakabilirsiniz. Bu odalar da gayet ilgi çekici olacak hem de çocuğunuz büyüdüğünde odasının renginden nefret etmeyecektir. Kum beji renginin yaşam alanlarında harika bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

kum beji en cok tutulan duvar boya renkleri3

Kum Beji Saç Boyası Hangi Markada Var?

Kum beji en çok tutulan duvar boya renkleri farklı markaların bünyesinde yer almaktadır. Eğer açık tene ya da buğday tenlere sahipseniz kum beji saç boyası tam olarak sizin renginiz olabilir. Bu saç renginin de oldukça ilgi çekici bir yanı vardır. Saçlarınızı kum beji rengine boyamak isterseniz hangi markalarda olacağı hakkında da birkaç bilgi verelim.

  • Borthe 8.31 Açık sarı kum beji
  • SchwarzkopfIgora Royal 9,5 4 Bej
  • Color Naturel 9B Açık Bej

Günümüz itibariyle kum beji duvar boyasının yoğun bir düzeyde talep gördüğünü ifade edebiliriz.

Bir yanıt yazın