in

Kedi Sahiplerine Dekorasyon Önerileri

ev içi kedi tasarımları

Evde kedi besliyorsanız, ya da kedi beslemeyi düşünüyorsanız, bu konumuz tam size göre ! Evde kedi nasıl bakılır ? Kedinin evde rahat etmesi için evde nasıl bir düzen oluşturabilirim ? Ev dekorasyonum da kedi için nasıl bir düzenleme yapabilirim ? Kedi sahipleri için dekorasyon fikirlerinin sunulduğu bu konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Daha önce evinde kedi besleyenler bilirler, kedi bakmak hem zevkli, hem de zor bir iştir. Onun bakımı için maması, oyuncağı, tarağı, tuvaleti, su kapı gibi birçok malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm bu malzemeleri karşılamak düzenli bir şekilde ev içinde dizayn etmek gerekir. Ev içinde düzenli bir kurgu oluşturmak için kedinin malzemelerini yerleştirmek için bir dolap temin edebilirsiniz. Dolabı evinizin uygun bir alanı yerleştirebilirsiniz. Kedinin rahatça girip çıkmasını sağlamak adına dolabın kapak kısmını ona göre kestirebilirsiniz. Biliyorsunuz onlar dolap içine saklanmayı severler.

Apartman dairesinde kedi beslemek, bahçeli evde kedi beslemekten daha zahmetlidir. Evin dekorasyonu ve şıklığını korumak için kedinizin ihtiyacı olan malzemeleri iyi bir şekilde korunması da gerekir. Küçük bir sehpanın altını , kedi tuvaletini gizlemek için kullanmaya ne dersiniz ? Yapmanız gereken sehpanın uygun ebatlarda kesilmiş kumaşa çırt çırt şeritler yapıştırıp, içine kedi tuvaletini yerleştirmek olacaktır.

Kendin yap fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Hemen bir fikri sizinle paylaşalım. Sadece iki ayrı ahşap kutuyu bir araya getirip kedi tuvaleti yapabilirsiniz. Şimdi iki ahşap kutuyu birbirine iyice tutturuyoruz. Tam ortasına denk gelecek şekilde kedinin geçebileceğini sağlayacak kadar kesip, içine kedi kumu yerleştirin. İşte yeni kedi tuvaletiniz kullanıma hazır.

Hem evinizi daha şık göstermek, hem de evin tatlı yaramazı kediniz mutlu etmek için şu tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Biliyorsunuz kediler dolap içlerine saklanmayı severler. Onlar için yeni bir oyun alanı oluşturmak için gizli kapaklı mobilya ürünlerine bakabilirsiniz.

kedi sahiplerine dekorasyon fikirleri

Bir taraftan rahatça uzanıp uyuyabileceği, bir taraftan tuvalet ihtiyacını karşılayabileceği bir taraftan da rahatlıkla oynayabileceği bir alan oluşturmak için yukarıdaki görselde yer alan bir tasarım düşünebilirsiniz. Bu tasarım sadece sevimli kediler için değil, evde evcil tatlı hayvan beslemeyi sevenler içinde oldukça ideal bir seçim olacak.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

oturma odası aydınlatma seçimi

Odalar İçin Doğru Aydınlatma Önerisi

en uygun nevresim takımları karaca home

Karaca Home Yaz İndirimini Kaçırmayın