in ,

Karaca Home Nevresim Takımlarında Büyük İndirim

karaca home indirimli nevresim takımları

Bildiğiniz gibi bu pazar ( 10 Mayıs 2020 ) anneler günü. Şimdiden yazımızın ulaştığı tüm annelerimizin ve anne adaylarının Anneler Günü Kutlu Olsun.

Hazır söz anneler gününden açılmışken, anneniz için ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi ? Birçoğunuz belki hediye işini çoktan halletmiştir. Belki henüz ne alacağına karar veremeyenler için küçük bir fikir olması açısından bir öneride bulunmak istiyoruz.

Tüm Nevresim Takımlarında Büyük İndirim

Ev tekstil ürünlerinde en çok tercih edilen markalardan biri olan Karaca Home‘da şuan için nevresim takımlarında kaçırılmayacak büyük bir fırsat var. Capcanlı renkleri, göz estetiğine hitap eden desenleri, her zevke hitap eden Karaca Home nevresim takımı modelleri arasından seçim yapıp, sevgili annenize hediye edebilirsiniz. Dilerseniz hemen kararınızı vermeden önce ebeveyn yatak odalarının ambiyansını değiştirecek olan birkaç nevresim takımını birlikte inceleyelim.

Mihver Pano Kırmızı Rnf Çift Kişilik Nevresim Takımı

indirimli nevresim takımları çift kişilik

Canlı renklerden hoşlanan sevgili anneler için Mihver Nevresim Takımı. Bu nevresim takımın içinde neler mi var ? Hemen söyleyelim.

200 x 200 cm nevresim

240 x 260 cm yatak çarşafı

50 x 70 cm 2 tane volanlı yastık kılıfı

Mihver çift kişilik nevresim takımın fiyatı mı ? Şuan için fiyatı 169.99 TL.

Elsa Pembe Rnf Çift Kişilik Nevresim Takımı Kutulu

karaca home indirimli nevresim takımları

Baharın canlılığı ve tazeliğini yatak odasında yaşatmak isteyenler için Elsa Pembe Rnf nevresim takımı. Doğanın uyanışından ilham alınarak baharın müjdesi olan çiçekleri bu nevresim takımına yansıtmışlar. Ürün içerisinde nevresim , yatak çarşafı ve yastık kılıfı yer almakta. Ürün kutu içerisinde yer almaktadır ? Fiyatı mı ? Elsa Pembe Rnf Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatı ; 169.99 TL

Camelia Yeşil Rnf Tek Kişilik Nevresim Takımı

anneler gününe özel indirimler karaca

Hazır alış verişe çıkmışken hem anneme hem de kendime alayım diyorsanız, hem odanızın hem de sizin enerjisini artıracak aynı zamanda ruhunuzu dinlendirecek olan Camelia Yeşil Rnf nevresim takımını incelemenizi tavsiye ederiz. Bu ürünün tek kişilik fiyatı ; 149,99 TL., çift kişilik fiyatı ise ; 169.99 TL

Tabi sadece nevresim takımlarında değil. Başta Karaca Home nevresim takımları olmak üzere daha birçok üründe Anneler Gününe özel %50 ve daha fazla indirim Karaca Home’da sizleri bekliyor.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni sezon cam balkon tasarımları

Cam Balkon Modelleri

teknesiz duşakabin

Modern Banyolar İçin Duş Bölmesi