1 Alana 1 Bedava kampanyası Karaca Home

Bu yaz Karaca Home size iyi gelecek. Ev tekstil ürünlerinden, mutfak ürünlerine kadar yüzlerce Karaca ve Karaca Home ürününde % 50 ‘ye ve daha fazla indirim söz konusu.

Yazın gelmesi ile birlikte, kış boyu kullandığımız yatak odası tekstil ürünleri yerini daha cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu, odanın enerjisini yükselten tekstil ürünlerine yerini bırakıyor. Bu aralar yatak odanızın ambiyansını değiştirecek bir taraftan yatağınızı dış etkenlerden koruyacak bir taraftan da hem yatağınızın daha göz alıcı bir görüntüye kavuşturacak hem de odanın enerjisini yükseltecek nevresim takımı arayışı içerisindeyseniz Karaca Home’un bir kampanyasını kaçırmayın, deriz.

Nevresim Yastık Setlerinde 2 Al 1 Öde

Güzel bir uyku uyumak, yeni bir güne pozitif ve enerji dolu başlamak için yatak seçimi kadar yatağın üzerine serdiğimiz nevresimin de büyük bir etkisi var. Nevresim yada nevresim takımı seçiminde renk, desen ve modelin yanı sıra kumaş türü de oldukça önemlidir. Tabi bunun yanı sıra fiyatında uygun olması önemli tabi. İşte bir nevresim takımında aradığınız her şeyi Karaca Home kendi kalitesi ile sizlere sunuyor. Üstelik bugünlerde nevresim yastık setlerinde kaçırılmayacak büyük bir fırsat var. İster kendiniz için isterseniz de sevgili gençlerinizin çeyizi için bu kampanya göz atmanızı öneririz.

Hazır buraya kadar gelmişken, hemen birkaç ürünü birlikte incelemeye başlayalım, ne dersiniz ?

Levni Mavi Çift Kişilik Pike Yastık Seti

indirimli nevresim takımları karaca home

Yatak odanızda maviliğin derinliği hissetmeye hazır mısınız ? Odanıza bahar esinti yaşatacak olan bu set, bir adet pike ve iki adet volanlı yastık kılıfından oluşmaktadır. Nevresimi çift yönlü kullanma şansınız var. 2 al 1 öde kampanyasına dahil olan bu ürünün fiyatı şuan için 199.99 TL.

Fellini Pembe Pamuk Çift Kişilik Nevresim Yastık Seti

çift kişilik indirimli nevresim takımları karaca home

Odamda çiçekler açsın diyenler için gözlerimizi pembe çiçek dallarından oluşan Fellini pembe nevresim yastık setine çeviriyoruz. Çift kişilik bu nevresim takımın fiyatı ; 199,99 TL.

Brave Gold Çift Kişilik Pamuk Nevresim Yastık Seti

karaca çift kişilik nevresim takımları ve fiyatları

Son olarak bir de bu ürünü inceleyelim. Bir adet nevresim, iki adet yastık kılıfından oluşan bu setin fiyatı da 199.99 TL

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?