Kanepe Modelleri

Kanepe modelleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilen mobilya tercihleri arasında yer almaktadır. Yaz sezonu ile birlikte birçok mobilya markaları birçok üründe kaçırılmayacak büyük indirimler, kampanyalar yapmakta. Bizde siz sevgili takipçilerimiz için bir taraftan farklı markaların yeni sezon kanepe modellerini bir taraftan da fiyatları konusunda bilgilendirelim, istedik. Modern ve klasik çizginin hakim olduğu oturma odası ve salonlarınızın stiline hitap edecek kanepe modellerini sizlerin beğeninize sunuyoruz. Bakalım, hangi tarz veya tarzlar evinizin stiline hitap edecek.

2022 Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Enza Home

enza home oturma grubu modelleri ve fiyatları

İlk olarak Enza Home uğrayıp, oturma grubu ürünleri içerisinde yer alan kanepe modellerini göz atalım. Bu grupta bizleri klasik görünümün modern çizgi ile bileşimi olan Elena oturma grubu karşılıyor. İlk bakışta günün modasını ve zarif tasarımları ile ilgili bakışları üzerinde toplayan bu takım konfor ve rahatlığı da evinize yansıtmaya aday. Oturma alanlarınıza rahatlığı ve konforu sunan bu takım bir dokunuşla birden rahat bir yatak konumuna dönüşüyor. Üçlü yataklı kanepenin fiyatı şuan için 2.163,00 ₺

Vivense

yeni sezon ikili kanepe modelleri vivense

Kendi evinizde dahil olmak üzere gittiğiniz tüm evlerde sanki tek bir elden çıkmışcasına birbirine benzer kanepeleri görmekten sıkıldınız mı ? O zaman gelin, oturma odalarınızda ve salonunuzda fark yaratacak olan Vivense kanepe modellerini inceleyelim. Yüksek ayaklara sahip, kapitone işlemeli, farklı renk seçenekleri ile yaşam alanlarınıza yeni bir yorum katacak olan böyle bir ikili kanepeye ne dersiniz ? Görseldeki kanepenin fiyatı ; 2.990 TL.

İstikbal

istikbal 2019 kanepe takımları ve fiyatları

Sıradaki ürünümüz en çok tercih edilen mobilya markalarından biri olan İstikbal mobilyadan geliyor. Hemen hemen her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatı ile evlerinize benzersiz şıklık ve zarafet katacak olan kanepeler İstikbal mobilyada sizleri bekliyor.

Bellona

yeni kanepe modelleri bellona

Geçtiğimiz günlerde ürün gamını yenileyen Bellona oturma grubunun içerisine Erica Kanepe , Revina Kanepe modellerini eklemiş. Her bir ürün kendi içinde farklı tarzlara hitap ederek, konumlandığı noktada yeri geldiğinde gizli bir depolama alanı, yeri geldiğinde rahat bir yatak olma konumunu üstleniyor. Yumuşak kumaş dokusu oturma ve uyuma esnasında sizi rahatsız etmezken, silinebilir kumaş olması da temizliği kolaylaştırmaktadır. Ürün gamına yeni eklenen Bellona Erica Kanepe Takımı fiyatı da sürekli bir şekilde güncellenmektedir.

Kanepe Modelleri

Yataklı Kanepe Modelleri

Yaşam alanlarına işlevsel bir ruh katan yataklı kanepe modelleri, son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle sık misafirleri olanlar için harika bir tasarımsal özelliğe sahip olan bu tür modeller aynı zamanda göz alıcı tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekerler. Gündüzleri oturma odasında harika bir tasarım olarak dikkat çeken yataklı kanepeler; akşamları da konforlu bir yatağa dönüşebilir. Bu da çok daha şık ve konforlu yaşam alanlarının oluşmasına pozitif yönde bir katkı sunar.

Bir yanıt yazın