in ,

İstikbal Yemek Odası Takımı Fiyatları

istikbal armony yemek odası

Yemek odalarınızda İstikbal şıklığını yansıtmaya hazır mısınız ? Özel yemek davetleri kadar rutin yemek saatlerinizde sizin için önemli ise, evinizde nezih bir mekanda yemek yemenin zevkini doyasıya çıkarmanıza yardımcı olacak Yeni Sezon İstikbal Yemek Odası Takımlarına mutlaka bir göz atın, deriz.

Estetiği kullanışlı ayrıntılar ile bir araya getiren yeniliği zarif bir şekilde özgünlük ile buluşturan farklı stilleri ile, her müşterisinin istediğini maksimum derecede karşılamaya çalışan İstikbal Yemek Odaları, evinizin yemek alanı talip. Eğer sıradanlık bana göre değil, diyorsanız, yaşamınıza her gün yeni keyifler katacak olan yemek odası tasarımları ile tanışmaya hazır mısınız ?

2020 İstikbal Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Sadeliğin Şıklık İle Buluştuğu Nokta

istikbal luxe yemek odası

Sadelikte şıklığı yakalamış tasarımı ile avangart tarzına farklı bir yorum katan Luxe Yemek Odası Takımı . Sadeliği ve şıklığı ile göz kamaştıran bu yemek odası takımında kullanılan malzeme ve tercih edilen renk uygulaması üst düzey bir tasarıma sahip. 4 tane sandalyeden, 1 tane kitabeli yemek masasından, 1 tane büfeden oluşan Luxe Yemek Odası Takımı fiyatı ; 6.278,00 TL

Cevizin Benzersiz Şıklığı

istikbal diego yemek odası

Evinizin çizgisi modernlikten yana ise, bu çizgi zarif bir şekilde tamamlayacak olan Diego Yemek Odası Takımı, tam sizlik, diyebiliriz. Modern görünüş ve estetiğinin yanı sıra kullanım açısından da birçok alternatif sunmakta. Mesela ürün içerisinde yer alan büfe ünitesinin üzerinde bulunmakta olan çekmece çatal, bıçak, kaşık bölümü olarak kullanabilmektesiniz. 4 tane sandalye , 1 tane büfe, 1 tane mini kitabeli yemek masasından oluşan Diego Mini Yemek Odası Fiyatı ; 5.997,00 TL.

Bakırın ve Antrasitin Muhteşem Dansı

istikbal canyon yemek odası

Modernlik ve görsel estetik sizin için ne kadar ön planda ise, Canyon Yemek Odası Takımı içinde o kadar ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Modern tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahip olan bu ürün yemek odanıza görsel bir estetik katarak, mekanın havasını değiştirmeye hazır. 6 tane sandalye, 1 tane sabit yemek masası, 1 tane büfe ve 1 tane büfe aynasından oluşan antrasitin ve bakırın muhteşem dansını yemek alanlarınıza yansıtacak olan Canyon Yemek Odası Takımı Fiyatı ; 6.727,00 TL.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

kütahya porselen galaxy yemek takımı

Sofranıza Ruhunu Yansıtacak Dokunuş

evde yapılabilecek dekorasyon fikirleri

Evde Konforu Artıracak Dekorasyonlar