İstikbal Yatak Odası Fiyatları 2021

Yeni bir güne gözlerinizi nasıl bir ortamda açmak istersiniz ? Şöyle göz kamaştırıcı bir estetiğe sahip oda da mı, yoksa istediğiniz gibi gönlünüzce hareket edebileceğiniz bir oda da mı ? Bizim odada ince düşünülmüş ayrıntılar bulunmalı diyenlerden misiniz, yada eşsiz bir konforun ayrıcalığını yaşamak isteyenlerden misiniz ? Tarzınız , istediğiniz ve çizginiz ne olursa olsun, bir yatak odasında aradığınız tüm özellikleri yeni sezon İstikbal yatak odası takımı modelleri arasında bulabilirsiniz.

Sadece estetiği, konforu, rahatlığı ve işlevselliğin yanı sıra alacağım yatak odasının fiyatı da bütçeme hitap etmeli, diye aklınızdan geçirdiğinizi hisseder gibiyiz. Birazdan sizlerle paylaştığımız 2020 İstikbal yatak odası takımları ve fiyatlarını incelediğiniz zaman, hemen hemen her bütçeye hitap eden ürünler olduğunu göreceksiniz.

Cevizin Benzersiz Şıklığı

istikbal diego yatak odası takımı

İstikbal yatak odası ürün gamına yeni eklenen cevizin benzersiz şıklığını odanıza yansıtacak olan Diego yatak odası takımı ile başlayalım. Günümüzün çağdaş çizgisini zarif bir şekilde yansıtan bu ürün , hem tercih edilen renk uygulamaları ile hem de kullanılan malzeme ile göz dolduruyor. Ürünün genel özelliğine baktığımızda ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanıldığını görmekteyiz. Ürünü görsel açıdan zengin kılmak adına renk konfigürasyonunda ceviz renk tonu folyo tercih edilmiş. Altın renge sahip özel kulp tasarımları ve ayak yapısı ürünü zengin gösteren ayrıntılar arasında yer almakta. İşin ekonomik boyutta geldiğimizde ise Diego yatak odası fiyatı ; 10.817,00 TL

Antrasit ve Bakırın Mükemmel Dansı

İstikbal Mobilya Yatak Odaları

Modern tarza farklı bir yorum katan Canyon yatak odası ile devam edelim. Bu ürünü modern kılan ayrıntılar arasında renk tercihlerini gösterebiliriz. Son dönemlerin popüler renkleri arasında gösterilen antrasit ve bakırın birbirleriyle olan muhteşem ahengi bu ürüne can vermekte. Bu yatak odasını oluşturan ünite içerisinde yer alan 6 kapaklı kıyafet dolabının iç kısmında yer alan flok uygulamalı makyaj bölmesi ile fonksiyonel özellik artırılmıştır. Gelelim işin para kısmına 🙂 Canyon yatak odası fiyatı ; 10.227,00 TL.

Meşe ve Kremin Ahengi

Lena Yatak Odası

İstikbal ürün gamına yeni eklenen diğer bir ürün ise Lena yatak odası takımı. Modern bir çizgiye hitap eden bu ürünün albenisini artıran unsurlar arasında dekoratif tuvalet aynası ve farklı çizgisi yer almaktadır. Tercihinizi bu üründen yana yapmayı düşünüyorsanız, Lena yatak odası fiyatı; kısa bir süreliğine 5.242,00 TL

Bir yanıt yazın