İstikbal Tv Ünitesi Fiyatları

Şıklığını ayrıntılarında gizleyen yeni sezon İstikbal tv ünitesi modellerine bayılacaksınız. Sıradanlıktan uzak, kendinize özgü , aynı zamanda bütçenize hitap edecek, yeni bir tv ünitesi arayışı içerisindeyseniz, İstikbal tv üniteleri ve fiyatlarına göz atmanızı öneririz.

Belki tercihinizi modern akımdan yana yapmayı düşünüyor, belki de klasik tarzlar size daha cazip geliyor. Belki beyazın saflığı ve zarifliği odanıza yansıtmak istiyorsunuz, belki de farklı renk ve tonların odanızın ambiyansını değiştirip, enerjisini yükseltmesini istiyorsunuz. Şuan için aklınızda nasıl bir tarzı, model ve renk var bilmiyoruz ama, tarzınıza ve zevkinize hitap edecek farklı tarzlar hitap eden İstikbal tv tasarımlarını incelemekte fayda var.

Rosalina Compact Tv Ünitesi

istikbal rosalina tv ünitesi

Modern ve şık tasarımlardan hoşlananlar için Rosalina tv ünitesi. Ürün gamına yeni eklenen bu ürünün özellikleri arasında şunları sayabiliriz. Ürünün ön kapak sağ ve sol kısımında yer alan dekoratif ayna uygulaması bulunmaktadır. Ünite üzerinde yer alan püskül uygulaması ve ünite üzerinde yer alan altın renk uygulamalı kulp ayrıntıları ürününe zengin bir hava katmış. Fiyat konusuna değinecek olursak ; bu ayın sonuna kadar Rosalina Compact Tv Ünitesi Fiyatı ; 2.099,00 TL

Gallery Compact Tv Ünitesi

istikbal gallery tv ünitesi

İlk bakışta kullanılan malzemenin ve renk seçiminin ürüne zarif bir dokunuş, şık bir estetik kattığını görmekteyiz. Zarif ve şık estetiğinin yanı sıra kullanılan malzeme açısından çizilmelere karşı dayanıklı olmakla beraber , kolay temizlenebilme özelliklerine de sahiptir. Ürünü yakından incelediğimizde ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanıldığını hızlı çarpmaları engelleyerek ürünün fonksiyonel özelliği artırılmıştır. Gallery Compact Tv Ünitesi Fiyatı ; 2.105,00 TL.

Mira Compact Tv Ünitesi

istikbal mira tv ünitesi

Yalın ve zarif bir çizgi oluşturmak isteyenler için Mira tv ünitesi. Beyaz ve grinin yalın ve zarif hali bu ürünün bünyesinde yer alarak aralarında gold detaylara yer verip, ürününün albesini artırıyorlar. Ürün yelpazesine yeni eklenen Mira Tv Ünitesi Fiyatı ; kısa bir süreliğine 1.967,00 TL.

Pery Compact Tv Ünitesi

istikbal pery tv ünitesi

İlk üç paylaştığımız ürün genelde modern çizgilere hitap eden tarzda idi. Son paylaşımımızı da tercihini modern klasik çizgiden yana yapanlar için gelsin. Biraz klasik, biraz avangart havası olan Pery tv ünitesi , mekanınızı elegan bir görünüme kavuşturacak. Bu ürünün fiyatı : 4.060,00 TL

Bir yanıt yazın