Her Bütçeye Uygun Pike Takımları

Her zevke hitap eden yatak odası ambiyansına estetik katacak aynı zamanda farklı bütçelere hitap eden yeni sezon pike takımı modellerini sizler için inceledik.

Yaz aylarında serin ve rahat bir uyku uyumamızı sağlayan uyku setlerinin başında pike takımları gelmektedir. Peki, neden yaz aylarının vazgeçilmez uyku setlerin arasında pike takımları, geliyor diye soracak olursanız, kısa bir şekilde açıklamaya çalışalım.

Yaz aylarında sıcaktan korunmak ,sağlıklı, rahat ve konforlu bir uyku sunmakta. Zamanı geldiğinde kolaylıkla kaldırılıp saklanabilmektedir. Çok fazla yer kaplamadığından dolayı da yer tasarrufu sağlanmaktadır.

Pike Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Pike takımı ile ilgi diğer bir soru ise, pike takımı alırken nelere dikkat etmeliyiz ? Bu soruyu da şu şekilde cevaplayabiliriz. Ürün içerisindeki malzemeler, pikenin kalınlığı, rengi ve deseni doğru ürünü bulmamıza yardımcı olacaktır. Tabi işin bir de ekonomik boyuttu var.

Yeni Sezon Pike Takımı Fiyatları

Karaca Home Levi Mavi Çift Kişilik Pike

karaca indirimli pike takımları

Ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen markaların başında gelen Karaca Home, her zevke ve bütçeye hitap eden ürünler ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Sizinde ev tekstil ürünlerinde tercihiniz Karaca Home’dan yana ise pike takımlarına mutlaka bakın, deriz. Şuan yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz Karaca Home çift kişilik nevresim takımı fiyatı ; 211,75 TL ‘den 99,99 TL indirilmiş.

Taç Aryan Pike Takımı

taç tek kişilik pike takımı fiyatları

Yatak odanızda fresh bir hava oluşturacak olan Taç Aryan Pike takımı. Tek kişilik olan bu pike takımının içinde ; 1 adet standart yastık kılıfı, fitted çarşaf ve pike bulunmakta. Bu ürünün fiyatı şu an için 275,00 TL.

Özdilek Floretta Ethno Çift Kişilik Pike Takımı

özdilek çift kişilik pike takımları

Somon rengi ile yatak odanızın enerjisini yükseltecek, geometrik desenleri ile odanıza hareketlilik kazandıracak Özdilek Ethno pike takımı. Yalın ve şıklıktan yana iseniz bu ürün yatak odanıza çok yakışacak. Fiyatı mı ? Şuan için 149,95 TL.

English Home Boho Stripe Baskılı Tek Kişilik Pike

english home pike takımları ve fiyatları

Deniz tutkunları için oldukça ideal bir seçim. English Home ürün gamında bulunan bu Boho Stripe baskılı pike takımının fiyatı 49,99 TL.

Bir yanıt yazın