Fuga Tv Ünitelerini Gördünüz mü ?

Televizyon keyfinize keyif katacak, aynı zamanda televizyon odanızda farklı bir atmosfer oluşturacak olan yeni sezon Fuga Mobilya tv ünitesi modellerini sizler için inceledik.

Çağdaş mobilya çizgisinin öncü markaları arasında yer alan Fuga Mobilya, yeni yıla, yepyeni ürünler ile girmeye hazırlanıyor. Farklı stillere hitap eden , daha işlevsel özelliğe sahip yeni stil tv ünitesi tasarımlar ile göz dolduruyor. Televizyon alanınıza görsel bir estetik ve ışıltı katacak olan uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir tv ünitesi arayışı içerisindeyseniz, Fuga Mobilya 2021 tv ünitelerine bir göz atın, deriz.

Yaşam alanlarınızda farklı bir atmosfer oluşturacak olan benzersiz bir estetik katacak olan ürünler, dilerseniz birlikte bir göz atalım, ne dersiniz ?

Televizyon Alanınıza Uyum Sağlayacak Bir Tasarım

fuga mobilya cage tv ünitesi

Kısa bir süre önce ürün gamına eklenen Cage Tv Ünitesi , tüm yaşam alanlarınız ile ahenk sağlayacak bir forma sahip. Ürünü şöyle göz alıcı bir göz ile incelediğimiz zaman metal kafes raf detayları, kapaklı dolapları ve farklı renk alternatifleri ile her çizgiye hitap ettiğini göreceksiniz.

Led Aydınlatmalar İle Alanda Farklı Bir Aydınlatma

fuga mobilya crea c tv ünitesi

Sıradaki ürün, led aydınlatması ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Crea C Tv Ünitesi. Bu tv ünitesi, bünyesinde barındırdığı kullanışlı çekmeceler sayesinde alanda size ekstradan depolama alanı sunmakta. Üründe tercih edilen masif ceviz , mekanınıza doğal bir sıcaklık katarken, üründe kullanılan led aydınlatma detayları ve tamamlayıcı aynalarda görsel estetiğini şıklığı ile tamamlıyor.

Özel Bir Tasarım

fuga mobilya inka tv ünitesi

Tv ünitesi ürün gamı için özel olarak tasarlanmış olan İnka Tv Ünitesine bir göz atalım. Koleksiyon için özel olarak dizayn edilmiş olan bu ürün, ince kaplama ayaklara sahip. Masif ceviz tercih edilen bu üründe, tv panosunda ve ayna arkasında led aydınlatma tercih edilerek, evinizin yeni stili olacak bu üründe bakır detayları ile estetiği şıklıkla tamamlıyor.

Yaşam Alanınızın Yeni Odak Noktası

fuga mobilya porto tv ünitesi

Yaşadığınız mekanın yeni odak noktası olacak olan Porto Tv Ünitesi. Çekmeceli televizyon sehpası ve dekoratif duvar rafları sayesinde evinizin odasına yeni bir kullanım estetiği sağlayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?