in ,

Fonksiyonel, Şık Tv Üniteleri Divanev

greeny tv ünitesi divanev

Sevgili okurlarımız, hatırlayacaksınız, geçen günlerde mobilya sektörüne hızlı bir giriş yapan Yatak Grubun markası arasında yer alan Divanev ‘den bahsetmiştik.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan, mobilya sektörüne ve dekorasyon alanında yeni bir soluk getirmeye başlayan Divanev’in tv ünitesi modelleri birlikte incelemeye ne dersiniz ?

Divanev Tv Ünitesi Modelleri

Şık ve fonksiyonel özelliklere sahip Divanev , tv ünitelerine modern bir yorum katıyor. Ürün gamında yer alan tv ünitesi tasarımlarını incelediğimiz zaman özgün estetiği, zengin görsel detaylar bizleri mest ediyor. Kapalı ve açık saklama alanları mekanda yeni bir depolama alanı sunarken, modül seçenekleri de , modern tasarımın tüm ihtişamı gözler önüne sererek hem kullanışlı, hem de estetikli mekanlar oluşturmaya yardımcı oluyor.

Mevcut tv ünitenizin değişim zamanının geldiğini düşünüyorsanız, yada yeni çıkan tv ünite tasarımlarını merak ediyorsanız, birazdan aşağıda paylaşacağım ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Modern ve Estetik

greeny tv ünitesi divanev

Modern estetikli anlayışı ile göz kamaştıran Greeny Tv Ünitesi. Büyüleyici antrasit , yeşil renk kombinasyonu ve altın renk detayları ile hayran dolu bakışları üzerinde toplayan bu ürün, evinize büyülü bir atmosfer oluşturmak için sizleri bekliyor.

Huzur Verici

verta tv ünitesi divanev

Mint yeşil ve mini desen baskılı tasarımıyla, modern tarz ve özenli işçiliği ile dikkatleri üzerine çeken Verta Tv Ünitesi . Huzur verici rengi ile tasarıma elegan bir görünüm kazandıran bronz kulp ve çerçeve profil detayları ile bütünleştiriyor. Farklı olarak kombinleyebileceğiniz modül alternatifleri sayesinde, dilediğiniz gibi bir dizayn oluşturabilirsiniz.

Zarif ve Etkileyici

slencio tv ünitesi divanev

Rengini Aytaşı renginin dinginliğinden alan yumuşak hatları ve zarif görünümü ile modern klasik bir görünüme sahip olan Slencio Tv Ünitesi . Bu ürün etkileyici dekoratif özellikleri ve kullanışlı tasarımı ile benzersiz bir güzellik sunuyor. Güzelliği ile gözünüzü kamaştıran bu ürün, keyifli bir yaşam alanı oluşturmanız için size davetiye gönderiyor.

Zamansız Bir Tasarım

talin tv ünitesi divanev

Yalın, modern ve zamansız bir tasarım Talin Tv Ünitesi . Vizon ve ceviz renginin ahengi yaşam alanlarınızda yalın bir çizgi oluştururken, farklı doku ve materyallerin bir arada kullanılması modern bir yorum katıyor.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

duvar boyası renk seçimi

3 Adımda Duvar Boyası Rengini Seçin

modern ev iç dekorasyon örnekleri

Fark Yaratacak Dekorasyon Önerileri