in , , ,

Filli Boya 2021 Duvar Rengi Hasır

yeni filli boya renkleri hasır

2020 ‘yi geride bırakıp, 2021’e geçmemize kısa bir süre kala, yeni sezonun dekorasyon renkleri de bir bir gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Yaşam alanların iç cephe renklerini, yeni duvar renkleri ile buluşturmaya hazırlanan birçok kişi, acaba yeni sezonun duvar renkleri arasında hangi renkler popüler olacak, diye araştırmaya başladı bile.

Bu konuda siz sevgili arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına boya sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Filli Boya‘yı ziyaret edip, yeni sezonda duvarlarımızı hangi renkler renklendirecek diye sorduk. İşte yeni popüler duvar renkleri.

2021’in Rengi Hasır 295

” Telaştan uzak, özüne yakın ” olarak tanımladıkları, 2021’in rengi olarak Hasır 295, yeni sezonda evlerimizin iç cephelerini renklendiriyor. Filli Boya, renk paletine yeni katmış olduğu Hasır 295 için şöyle diyor.

yeni filli boya renkleri hasır

Toprak, insanlığın varoluşundan bu yana onlara yuva olup, yaşam sunan özü, geleceğe dair umududur. Günümüzün modern hayatın dayatmaları ile toprakla bağımız git gide kopmaya başlarken geride bırakmaya hazırlandığımız 2020 yılının getirdiği zorlu şartları da göz önüne aldığımızda topraktan daha da ayrı düşündüğümüzü söyleyebiliriz. Bu olumsuzlara rağmen özümüze dönmek istiyoruz. Özümüze dönmek içinde sıcak toprak tonlarının arındırıcı etkisi zamanın hızlı akışını yavaşlatarak doğa, doğallığa yönelmeye küçük bir çağrıda bulunuyor. Bu hususları göz önünde tutarak 2021 yılın rengi Hasır 295 rengi ile toprağın sıcaklığını yaşam alanlarımıza taşıyoruz.

Hasır Rengi Hangi Renkler İle Kombinlenir ?

Evimin iç cephe rengini hasır duvar rengi ile buluşturmak istiyorum. Acaba, rengi tek mi kullansam, ya da farklı renklerle kombinlesem, nasıl olur ? Bu sorular için şöyle bir yanıt verebiliriz.

Öncelikle Filli Boya’nın bu yeni rengini evinizin her odasında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hasır rengini dilerseniz tek olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de odanızın fiziksel özelliğini göz önüne alarak farklı renk grupları ile kombinleyip, odanızın atmosferini değiştirip, yenileyebilirsiniz.

filli boya renk katalogu 2021

Yılın Rengini Her Mevsimin En Güzel Rengi İle Kombinleyebilirsiniz

Bu rengi hangi renkler ile kombinleyebiliriz, diye soracak olursanız, Filli Boya’nın her mevsimin en güzel renkleri ile şahane bir şekilde kombinleyebilirsiniz. İlkbahar renkleri arasında yer alan fildişi – kaktüs – hibiskus . Sonbahar renkleri arasında yer alan çakıllı kum – eylül 25 – koral 120

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni trend ev aksesuarları

Yeni Ev Dekorasyon Önerileri 2021

fuga mobilya miro tv ünitesi

Fuga Tv Ünitelerini Gördünüz mü ?