in , ,

Evlenenlere Özel Fırsat Doğtaş’dan !

doğtaş evet dedirtecek kampanya

Evlenenlere özel fırsat Doğtaş’dan ! Evet Dedirtecek Kampanya !

Evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerin ”evet ”’ dedirtecek düğün paketi Doğtaş‘ta !

İster evlilik hazırlığı içerisinde olun, ister yakın bir zamanda yaşam alanınızın mobilyalarını değiştirmeyi düşünün, Doğtaş, sizlere hayır diyemeyeceğiniz şahane bir kampanya sunuyor. Başta evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler olmak üzere bugünlerde mobilya seçimi yapmayı düşünenlerin, bu düşüncesini keyfe dönüştürecek şahane bir düğün paketi hazırlayan Doğtaş, tüm beklentilerinizi karşılamaya hazır.

” Evet Dedirtecek Kampanyası ” için hazırlamış olduğu düğün paketinin içerisinde neler mi var ? Bu yaz için hazırlamış olduğu düğün paketinin içerisinde ;

📌Mayer Koltuk Takımı

📌 Mayer Yemek Odası

📌 Mayer Yatak Odası

mevcut. Bu üçlü setin fiyatı ise şuan için 12.500 TL. Dilerseniz hemen paketin içerisinde yer alan ürünleri bir inceleyelim.

Modern ve Sportif

doğtaş kampanyalı koltuk takımları
Mayer Koltuk Takımı / Doğtaş

Yeni alacağınız koltuk takımından beklentileriniz nelerdir, diye soracak olursak, yanıtınız ne olurdu ?

✔ Şık

✔ Ekonomik

✔ Rahat

✔ Fonkisyonel

Eğer aradığınız özellikler arasında bunlar mevcut ise Doğtaş Mayer Koltuk Takımı tam sizlik ! Tarzınız modern ve spordan yana ise, bu koltuk takımı yeni kuracağınız yuvaya çok yakışacaktır.

Yeni Trend

en uygun yemek odaları doğtaş
Mayer Yemek Odası / Doğtaş

Koltuk takımını seçtiğimize göre , şimdi hem koltuk takımları ile büyük bir ahenk içinde olacak, hem de yemek alanlarına konforu ve rahatı sunacak olan bir yemek odası takımı seçmeye geldi. Hemen gözlerimizi görünüşü ve duruşu ile trend bir görünüme sahip olan aynı zamanda yüksek modayı yakalayıp , zamansızlığı vaat eden Mayer Yemek Odası Takımı, sizlerle.

Modern ve Yalın

kampanyalı yatak odası takımları doğtaş
Mayer Yatak Odası / Doğtaş

Evde özel yaşam alanlarınızdan biri olan yatak odası için dinlendirici bir atmosfer oluşturmak isteyenler için Mayer Yatak Odası Takımı. Kusursuz modernist tavrı, yalın çizgisi, dingin renklerin buluştuğu bu yatak odası takımı, özel alanınızda oluşturmak istediğiniz huzur verici dinlendirici atmosferi size sunmakta.

Doğtaş’ın hem bu düğün paketini, hem de diğer kampanyaları incelemek için size en yakın Doğtaş mağazasına uğrayıp,ürünleri yakından inceleyip, evinizin yeni çizgisini belirleyerek , yaşam alanınızı yeni tarzına kavuşturabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni moda mutfak köşe takımları

Mutfağınıza Yakışacak Köşe Takımları

boyanabilir duvar kağıdı modelleri

Boyanabilir Duvar Kağıdı Gördünüz mü?