in

Evinizin Havasını Değiştirecek Asma Tavanlar

asma tavan modelleri 2020

Evinizi yeni bir görünüme kavuşturmak için iç cephe renklerini değiştirdiniz, kapı ve pencereleri yenilediniz, zevkinize ve mekanın stiline göre yeni aydınlatmalar kullandınız. İlk etapta her şey tamammış gibi görünüyor. Ama yine de sanki bir yerlerde eksiklik var gibi. Bizce eksik olan nokta tavan dekorasyonu olabilir, ne dersiniz ?

Aynen haklısınız, dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman gelin bu eksikliği birlikte tamamlayalım mı, ne dersiniz ? Tavan dekorasyonu için öyle çok büyük bir bütçe ayırmanıza da gerek yok. Sizi fazla zahmette bırakmaz. Bu konuda sizler ilham verecek yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirecek dekor çizginize hitap edecek asma tavan modellerini incelemeye başlayalım.

Kare Asma Tavan

asma tavan led aydınlatma

Tavan dekorasyon uygulamalarında geometrik şekillere sık sık rastlıyoruz. Bu tavan uygulamasında iç içe geçmiş karelerden oluşan asma tavan modeli görmekteyiz. Bu uygulamada sofistike dokunuşların ön planda olduğunu görmekteyiz.

Dilediğiniz Renkte Işıklandırma

Öyle alışılagelmiş ampuller seçip sadece sarı yada beyaz ışıkla mekanı aydınlatmanıza gerek yok. Mekanın geneline hakim olan renk ile ahenk içinde olacak ortamı yeteri kadar aydınlatacak dilediğiniz renkte bir aydınlatma tercih edebilirsiniz.

Aydınlatma konusunda diğer bir önerimiz ise şu olacaktır . Doğaları gereği oldukça esnek aynı zamanda uyumlu bir dekor uygulaması olan asma tavanlar gerek görüldüğü taktirde değişik aydınlatma araçları bir arada kullanılabilir. Mesela dikdörtgen bir asma tavanınızın olduğunu varsayalım. Dikdörtgen şeklindeki asma tavanı aydınlatmak için kare şekilde 2 tane spot aydınlatma tercih edebilirsiniz. Zevkinize göre daha farklı aydınlatma elemanları da kullanabilirsiniz.

Hayal Gücünüzü Tavana Yansıtın

yeni sezon asma tavan dekorasyon uygulamaları

İster sade bir asma tavan uygulaması, ister göz estetiğine hitap eden farklı formlar tercih ederek zevkinize hitap eden bir tavan uygulaması yaptırabilirsiniz. Asma tavanın albenisini artırmak adına spot led gibi farklı aydınlatma araçları tercih ederek mekanınızın zarif bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Kısaca hayalinizi ve zevkinizi bir araya getirip yaşam alanınızın tavanına yansıtabilirsiniz.

Kirişli Duvarlar İçin Asma Tavan

koridor asma tavan modelleri

Genelde kirişli duvarların köşesi estetik açıdan pekte hoş bir görünüme sahip değildirler. Kirişli duvar köşelerini daha estetikli bir hale getirmek için asma tavan uygulaması yaptırabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Stil Sahibi Lüks Bir Yatak Odası Dekorasyonu

abc mobilya capella tv ünitesi

ABC Mobilya Capella Seti