in

Evinizi Güzelleştirecek 4 Köşe Takımı

yeni trend köşe takımları0

Yaşam alanınızın oturma alanı,salonunu döşerken veya yenilerken göz önünde bulundurmanız gereken alternatiflerden bir tanesi de köşe koltuk takımlarıdır. İster büyük ve geniş bir alana sahip oturma alanınız olsun, ister küçük ve dar alana sahip bir salonunuz olsun, odanızda doğal bir sıcaklık ve samimi bir ambiyans oluşturmak adına köşe takımları oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Yeni yıla yeni başlangıçlar ile girmeyi düşünen ve bugünlerde yeni bir köşe takımı almayı düşünen siz sevgili takipçilerimize ilham vermesi açısından çizgisiyle, rengiyle ve duruşuyla yaşam alanlarınızı güzelleştirecek olan köşe takımlarını sunmak istiyoruz.

Tüm mekanlara hitap eden, duruşu ile yaşam alanlarının çizgisine kendi yorumunu katıp, elit bir görünüme kavuşturacak olan köşe takımları…

Saflığın ve Asaletin Rengi Beyaz

beyaz köşe takımları

Açık denizlerin üzerinde nazlı nazlı süzülüp limana doğru yaklaşan bir gemiyi anımsatan bu beyaz köşe takımı mekanınızı elit bir görünüme kavuşturuyor. Bu beyaz köşe takımının beyaz ve gri kombinasyonun hakim olduğu bir salonda düşündüğümüzde , o salonunun görsel açıdan ne kadar elit bir görünüme sahip olduğunu hayal edebilirsiniz. Salonunuzu asaletine asalet katacak şahane bir takım, siz ne dersiniz ?

Klasiğin Zarif Etkisi

2020 köşe takımı modelleri

Klasik çizgiye küçük küçük modern dokunuşlar yaparak zarif bir etki oluşturan bu takım asil duruşu ile, yaşam alanınızın çizgisine zengin bir dokunuş yapmakta. Bünyesinde klasik çizgileri barındıran, yuvarlak hatları, insana huzur veren açık kahverengi ile klasik çizgiye modern bir dokunuş yapıp, gönülleri feth ediyor.

Canlı ve Heyecanlı

yeni sezon köşe takımı tasarımları

Köşe takımından bir tık farklı bir görünüme sahip olan bu ürün , kenarındaki çıkıntı sayesinde mekanın tam köşesine yerleştirdiğiniz taktirde tam bir köşe takımı edasıyla, mekanın ambiyansına hareketlilik katmakta. Oturma odanız ebat olarak ince ve uzun ise, oda yerden tasarruf sağlamak adına böyle bir ürün tercih edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Köşe Takımları

çocuk odası için köşe takımları

Biz yetişkinlerin himayesinde olan köşe takımları, yavaş yavaş sevgili çocuklarımızın alanına doğru kaymaya başlıyor. Yukarıdaki görselde yer alan yerli bir üreticinin koleksiyonunda yer alan bu ürün, çocuk odalarında kendine yer edilecek bir güzellikte.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

evde yılbaşı partisi fikirleri

2020 Yılbaşı Ev Partisi Önerileri

2020 yılbaşı sofra dekorasyonu

Şahane Yılbaşı Sofraları