Evinize Şıklık Katacak Enza Home Halılar

Evinize konuk olan misafirlerinizi Enza Home ‘un güvencisi altında bulunan üstün kalitesi , özel tasarımlarından meydana gelen Enza Home halı koleksiyonu ile büyülemeye hazır mısınız ?

Mobilya sektörünün öncü markalarından biri olan Enza Home, ev tekstil sektöründe de kalitesini ve tarzını konuşturuyor. Ürün yelpazesine eklemiş olduğu halı koleksiyonu yakından incelediğimizde gönül rahatlığı ile uzun süre kullanabileceğimiz , canlı ve solmayan renklere sahip HD baskılı , düşlediğimiz doğallıktaki renklere ulaşabileceğimiz viskon halı modellerinden tutunda doğal yünden üretilmiş yün el dokuma halılar bulunmakta. Oldukça geniş ürün yelpazesinin içerisinde ipeksi dokuya sahip pamuk baskılı tasarımlarda mevcut.

halı modelleri 2020 enza home

Evinizin çizgisine hitap eden ürünler arasından seçim yapıp, diler yaşam alanlarınızda modern bir ambiyans oluşturabilir, dilerseniz de geleneksel motiflerin can bulduğu modeller arasında seçim yapıp klasik tarzınıza modern bir yorum katabilirsiniz. Ya da çizginize farklı bir yorum katmak için antik seri halılar arasından tercih yapıp, yaşam alanlarınızı çok farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sevgi dolu yuvanıza sımsıcak bir dokunuş yapacak olan yeni sezon Enza Home halı modellerinin arasından yer alan birkaç ürünü hemen sizler ile paylaşalım.

Mabel Halı

enza home mabel halı serisi

El halısı cinsinden bir ürün arayışı içerisindeyseniz, Mabel halı serisini inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında genel bir bilgi verecek olursak, şu bilgileri sizler ile paylaşabiliriz. Bu seride el halısı desenleri polyester yüzey üzerine yüksek çözünürlükte baskı yöntemi kullanılmıştır. Ürüne şöyle bir elinizi gezdirdiğinizde ince bir yapıya sahip olduğunu hissedebiliyorsunuz. Ürünün hafif olması kullanım kolaylığı sağlamakta. Temizlik konusuna gelecek olursak, nemli bir bez ile kolaylıkla temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Martha Halı

enza home martha halı

Sadelikten hoşlananlar için ürün koleksiyonuna yeni eklenen Martha halı serisini inceleyelim. Oturma odanızın, salonunuzun veya yatak odanızın çizgisinde sadelik hakim ise, bu sadeliğe biraz şıklık katmak adına bu seriyi inceleyebilirsiniz. Bej ve gri renk seçenekleri ile mekanınıza yalın bir zariflik katabilirsiniz. Bu ürünün 1.20 x 1.80 , 1.55 x 2.30 , 1.90 x 2.90 olmak üzere 3 farklı boyuttu bulunmaktadır.

Palace Serisi

enza home palace halı serisi

Tarihin en güzel motiflerini yaşadığınız mekanlara taşıyan Palace halı serisi . Geleneksel motiflerin doğal viskon ile buluştuğu bu seride , renk seçiminde pastel renkler tercih edilerek, over dye tekniği kullanılarak vintage bir ambiyans oluşturulup, klasik çizgiye elit bir yorum katılmış.

Bir yanıt yazın