Enza’dan Mobilya Değiştirme Kampanyası

Şimdi mobilyaların değiştirmenin tam zamanı ! Enza Home mobilya bu ayın son gününe kadar ( 31 Ağustos ) eski mobilyalarınızı evinizden alıp, tüm mobilyalarda geçerli olmak üzere %40 varan indirimler ile yerine yepyeni Enza Mobilyaları evinize getiriyor.

Salonlarınızı yeni bir stile , oturma odalarınızı daha konforlu ve rahat bir alana, yatak odalarınızı ise daha romantik bir ortama düştürmeyi düşünüyor ve şu an için evinizde misafir olan mobilyaları değiştirmeyi düşünüyorsanız 2019 Enza Home Mobilya Değiştirme Kampanyasından yararlanmanın tam zamanı.

Mobilya değiştirme kampanyası hakkında detaylı bilgi için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

mobilya değiştirme kampanyası enza home

Efendim, Enza Home Mobilya, şu an için mevcut olan mobilyanızın markası, modeli ne olursa olsun, eski mobilyalarınızı gelip evinizden alıp, tüm ürünlerde geçerli olmak üzere % 40 varan indirimlerle yepyeni Enza mobilyalarını evinize kadar getiriyor.

Mobilya değiştirme kampanyası ile ilgili şu önemli ayrıntıyı da sizler ile paylaşmakta fayda var. Bu değişim kampanya kapsamında ev tekstil ürünleri, aksesuar, yatak , başlık , baza , mobilya fırsat ve ayın ürünleri ürünlere dahil değildir.

Değişim yapılacak ürünler , Enza Home mağazalarından alınacak ürünler ile aynı ürün grubuna dahil olacak şekilde yapılmaktadır. Evinizden alınacak olan ürünleri alış veriş sırasında satış danışmanlarına bildiriyorsunuz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek için size en yakın satış noktasını ziyaret edip, bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınızı Enza ile Yenileme Fırsatını Kaçırmayın !

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. enza home kampanya 2019 Enza’dan Mobilya Değiştirme Kampanyası için yorumda bulun

    Enza’dan Mobilya Değiştirme Kampanyası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Enza’dan Mobilya Değiştirme Kampanyası için ilk yorumu yapabilirsin.