in , ,

Evinize Estetik Katacak Şömine Stili

yeni elektrikli şömineler

Kışın soğukları iyiden iyi bastırmadan evimizi sımsıcak ısıtacak, görünümü ile yaşam alanlarımıza yeni bir estetik katacak olan yeni şömine modellerini görmeye hazır mısınız ?

Bu kış evinizin dekorasyonunda farklı bir stil uygulamak istiyor ve tercihinizi şömineden yana yapmayı planlıyorsanız, şöminenizi seçmeden önce şömine stilleri hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var. Kışın soğuğunu evinizin dışında bırakacak, evinizde sımsıcak aynı zamanda romantik bir köşe oluşturacak olan farklı çizgilere hitap eden bazı şömine stillerini sizlerle paylaşalım.

Rustik Şömine Stilleri

Kır evinizde, dağ evinizde , kış bahçenizde yada şuan mevcut olan evinizde şöyle bir oda hayal edin. Odanızın en güzel köşesinde modern olarak tanımlayabileceğimiz rustik stilde bir şömine var. Şömine her yandığında alevin sıcaklığı odanızı ısıtıyor. Kulaklarınızda yanan odunların sesleri, ateşin verdiği sıcaklık, kışın en güzel anlarından biri.

Viktoryen Şömine Stilleri

viktoryen tarz şömine

Tercihinizi klasik tarzdan yana yapmayı düşünüyorsanız mutlaka viktoryen şömine modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Neden viktoryen şömine, diye soracak olursanız, kısaca şöyle bir açıklamada bulunabiliriz. El işçiliğini en güzel yansıtan modeller arasında yer almakta. Geçmişin sıcaklığını modern dokunuşları ile birleştiren bu şömine tarzı, sizi geçmişten günümüze romantik bir yolculuğa çıkartıyor.

Gotik Şömine Stilleri

Yaşam alanınızın çizgisi gösterişli bir yapıya sahip ise gotik şömineler tam sizlik, diyebiliriz. Evinizin çizgisini daha da gösterişli bir hale getirmek için öncelikle dekorasyonunuzda siyah renge ağırlık verip, odanın en güzel köşesine büyük ebatta sahip bir şömine yaptırabilirsiniz. Dekorasyonunuzu günümüzün çizginize biraz daha uyarlamak için siyah renge biraz gold rengi biraz ışıltı katmanız yeterli olacaktır.

Dömi Klasik Şömineler

 dömi klasik şömine tasarımları

Odanızın dekorunda klasik modern çizgi hakim ise , klasik çizginizi kaybetmeden, modern bir yorum katmak için dömi klasik şömine tasarımlarına göz atabilirsiniz. Bu şömine modelleri yaşadığınız alanlara modern ve sıcak bir dokunuş yapmanızı sağlayacak.

Elektrikli Şömineler

yeni elektrikli şömineler

Odunla, ateşle uğraşmak istemiyorum, evim klasik şömine için uygun değil ama bir şömine olmasını isterdim, diyenlerdenseniz, sizleri günümüzün yeni ısınma araçları arasında yer alan elektrikli şömine modelleri ile tanıştırmak isteriz. Son derece zahmetsiz, bir o kadar görünümü ile diğer şömineleri aratmayan elektrikli şömine ile hem odanızı ısıtabilir, hem de dekorasyonuna güzel bir şıklık katmış olursunuz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

çocuk odasında hangi renkler kullanılmalı

Çocuk Odası İçin Renk Önerileri

dekoratif kaktüs mantar pano yapımı

Dekoratif Mantar Pano Nasıl Yapılır ?