in , ,

Evde Konforu Artıracak Dekorasyonlar

evde yapılabilecek dekorasyon fikirleri

Yaşam alanlarınızda konforu artırmanıza yardımcı olacak son derece kolay dekorasyon önerileri ile sizlerleyiz.

Mevcut olan evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak ve bu değişikliği hayatta geçirirken mevcut konforunuzun daha maksimum düzeyde bir konfora çıkartmak için birkaç küçük dokunuş yaparak yaratıcı dekorasyon fikirleri arayışı içindeyseniz, bu konumuzun dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

Konfor Odaklı Dekorasyon Önerileri

Bizim için en özel yaşam alanlarından biri olan evlerimize konformist bakış açısıyla yapılabilecek dekorasyon işlemleri ile evlerimizi bambaşka bir görünüme kavuşturabiliriz. Fazla zahmette girmeden son derece kolay bir şekilde uygulayabileceğimiz ve evimizi daha konforlu hale getirmek için nasıl bir dekorasyon işlemleri uygulayabiliriz, diye aklınızda bir soru oluştuğunu hissedebiliyoruz. Hem aklınızdan geçen bu soruya hem de evlerde hangi dekorasyon işlemlerine önem verilmelidir, sorusuna yanıt olması açısından şu dekorasyon önerilerinde bulunabiliriz.

📌 Ferahlığa Gölge Düşüren Kalabalık Eşyalar

kolay dekorasyon fikirleri

Yaşam alanlarımızın dekorasyonu konusunda en çok yapılan temel önerilerden biri evi, odaları işgal eden fazla eşyalardan kurtulmaktadır. Şöyle gözünüzün önüne hem kendi evinizi, hem de yakın çevrenizdeki evlerin dizaynı göz önüne getirin. Bir ev ne kadar eşyalar ile dolu ise görüntü açısından kötü bir izlemin bırakmakta ayrıca ferah bir görünüme de gölge düşürmekte. Bu görüntüyü göz önünde tutarak evin genelinde ve odalarda gereksiz yere yer işgal eden, kullanılmayan, yalnızca görüntü açısından dekoratif amaçlı olarak kullanılan tüm eşyaları kaldırmanızı öneririz. Bu uygulama sayesinde hem odanız olduğundan büyük bir görünüme sahip olacak, hem de daha ferah bir ortam oluşturmuş olursunuz.

Renk Seçimine Dikkat !

İlk adım olarak fazla eşyalardan kurtulduk. Şimdi ikinci adım olarak bazı dekoratif işlemler uygulayacağız. Bu adımı başarı bir şekilde yapmak için şöyle odalarımızda yer alan eşyaların ağırlıklı olarak hangi renklerde olduğunu tespit ederek başlıyoruz. Tespit ettiğimiz renklerin duvar rengi ile aralarında bir bağlantı olup, olmadığını bir bakalım. Mümkün oldukça koyu renge sahip eşyaları, duvarlardan uzak tutalım.

Kritik Noktalardan Biri Halı Seçimi

halı rengi seçerken nelere dikkat etmeli

Kış dekorasyonunda odaların daha estetikli bir görünüme sahip olması için halı seçimine ekstra bir önem vermekteyiz. Halı seçimi konusunda önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Halı seçerken renk konusunda duvar renk ya da renklerini dikkate almalısınız. Diyelim ki ; odanızın duvarında koyu renk hakim, halı seçimizi de koyu renkten yana yaparsanız karanlık bir görünümde olacaktır. Bu nedenle halı rengi açık tonlarda seçerseniz, daha ferah bir ortam oluşturmuş olursunuz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

istikbal armony yemek odası

İstikbal Yemek Odası Takımı Fiyatları

evde hızlı dekorasyon değişiklikleri

5 Adımda Evde Dekorasyon Değişimi