in

Ev İçin Pratik Düzenleme Önerileri

ev için pratik depolama çözümleri

Şöyle evin içinde bir dolaşıyorsunuz ve her yerin her yerde olduğunu görüyorsunuz. Hemen bu dağınıklığı ortadan kaldırıp, evi daha düzenli ve kullanışlı hale getirmek için yollar ararken, birden bu yazıya rastlıyorsunuz 🙂

Öncelikle derin bir nefes alın ve adım adım bir düzenleme planı yapın ve uygulamaya başlayın. Dilerseniz hemen düzenleme planına birlikte başlayabiliriz.

İlk etapta aile bireylerin ortak kullandığı, misafirlerimizi de ağırladığımız oturma odası ve salondan başlayalım.

Oturma Odası ve Salon İçin Pratik Düzenlemeler

kablo düzenleyici kelepçeler

Oturma odası ve salonda birçok elektronik ürünler bulunmaktadır. Çoğu zaman bu elektronik ürünlerin kabloları dağınık bir durumdadır. Hem kablo dağınıklığını ortadan kaldırmak, hem de odanın düzeni sağlamak için kablo düzenleyici kelepçelerden yararlanabilirsiniz.

Çocuk Odası İçin Pratik Düzenleme Önerileri

Evin en dağınık alanlarından biri çocuk odasıdır. Oyuncaklar, kıyafetler ve etkinlik faaliyetleri derken oda biraz karmaşık duruma gelebiliyor. Peki bu karmaşıklığı önlemek için ne yapabiliriz ? Öncelikle oyuncaklardan işe başlayalım. Çocuklarınızın sık sık oynadığı oyuncakları bir saklama kutusunun içine, az yada hiç oynamadığı oyuncakları ise başka bir saklama kutusunun içine bırakın. Kıyafetlerini daha düzenli bir şekilde dolap içine yerleştirmek için birçok gardırop düzenleyicileri mevcut. İhtiyacınıza göre bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Yatak Odamı Nasıl Düzenleyebilirim ?

makyaj organizeri

Yatak odasına geldiğimizde öncelikle kadınların daha çok kullandığı tuvalet masasından işe başlayalım. Takılarınızı, makyaj ürünlerinizi, küçük aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde bir arada tutmak için makyaj kutusu ve organizerlerden yararlanabilirsiniz. Yatak odasının odak noktalarından biri olan yatağınızın hem görsel açıdan güzel görülmesi için hem de yatağınızı dış etkenlerden korunmak için yatak örtüsü kullanmayı ihmal etmeyin.

Home – Ofis Alanı Daha Ferah Bir Görünüme Kavuşturmak İçin

Biliyorsunuz son dönemlerde home – ofis yada çalışma alanları ev dekorasyonun bir parçası haline geldi. Eğer sizlerde işlerinizi şuan için bizim gibi evden yönetiyorsanız, yada çalışma alanınız için pratik çözümler arıyorsanız, şu önerilerde bulunabiliriz. Bir taraftan çalışma masanızı düzenlemek bir taraftan da kitaplığın düzeni için karton kutularından yararlanabilirsiniz. Kendin yap kitaplık modellerine bakarak da kendi kitaplığınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

yeni mutfak dolabı renkleri

Mutfak Dolaplarında Yeni Trend Pastel

banyo için dekoratif boy aynası

Banyo Dekorasyonu İçin 5 Kolay Öneri