in ,

Etkileyici Bir Villa İç Tasarımı

lüks villa iç dekorasyon

Lüks bir ev denildiğinde akla ilk gelen konut tiplerinden biri villadır. Tabi ki, yalnızca çok katlı olmaları veya geniş bir iç hacme sahip olmaları ötürü değil. Villalar müstakil evlerin en güzel örneklerinden biridir. Lüks bir görünümün yanı sıra ortalama bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak konforlu ama iddiasız birçok villa tipi de bulunmaktadır. Birazdan sizler ile paylaşacağımız villa dekorasyonu da bu anlattığımıza örnek nitelikte.

Büyüleyici dekorasyonu ile göz kamaştıran, iç tasarımı ile lüks bir görünüme sahip olan örnek villa dekorasyonu incelemeye başlıyoruz.

Elit Bir Dizayn

villa iç dekorasyonu

İnceleyeceğimiz villa 275 metrekarelik net bir kullanım alanına sahip. Daha ilk bakışta etkileyici mimarisi ile nasıl bir iç dekorasyonun bizleri beklediği hakkında ipuçlarını veriyor. Şöyle bir mekana göz gezdirdiğimiz zaman sıradan bir konut olmadığını yapmış olduğu dekorasyonla gözler önüne seriyor. Alıcı bir göz ile etrafı incelediğimiz zaman villa dekorasyonunda elit bir tasarım anlayışın her köşesine hakim olduğunu görmekteyiz.

Göz Kamaştırıcı Bir Salon

villa salon tasarımları

Salon alanı hemen hemen ortalama bir dairenin toplam alanına yakın denilecek bir alana yayıldığını görmekteyiz. Salon dizaynında birçok dikkat çekici detaylar söz konusu. Salon dekorasyon detaylarından hemen birkaç tanesine değinelim. Mekanda bulunan mobilyalara şöyle bir baktığımızda alçak profilli , konforu kadar görsel açıdan da oldukça iddialı ürünlerin yer aldığını görmekteyiz. Tv ünitesinin olduğu bölüme baktığımızda yekpare bir pano görmekteyiz. Tv ünitesini dik bir açı ile birleştiren siyah renkli şöminenin yanı sıra siyah gri yoğunluğunda bulunan renk paleti ise detaylardan sadece birkaçı.

Nadir Rastlanabilecek Bir Yemek Bölümü

villa yemek odası dekorasyon örnekleri

Eşine oldukça nadir rastlayabileceğimiz yemek odası bölümündeyiz. Salon dekorasyonun zemindeki iç içe geçmiş iki tane dikdörtgen çerçeve ile sınırlanmış bir yemek alanı görmekteyiz. Yemek alanı içerisinde yer alan yemek masası ve sandalyeleri incelediğimiz zaman şu zarif ayrıntılar gözlerimizi kamaştırıyor. Bronz görünümlü bir yemek masası, masa ve sandalyelerin ayak kısmında tercih edilen altın renkli metal ayaklar alana lüks bir görünüm katmakta. Ayrıca yemek alanı aydınlatma içinde zarif, şık ve nefis bir aydınlatma grubu tercih edilmiş.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

kilim mobilya kaşmir düğün paketi fiyatı

Kilim Mobilya Evlilik Paketi 2020

beyaz tv ünitesi tasarımları

En Uygun Tv Üniteleri ve Fiyatları