Ergül Mobilya 2022 Yemek Odaları

Yaşam alanlarınızı eşsiz bir güzelliğe kavuşturacak, yemekli misafirlerinizi elit bir ortamda karşılamanıza yardımcı olacak birbirinden şık ve zarif yeni sezon Ergül Mobilya yemek odası takımlarını görmeye hazır mısınız ?

Farklı çizgilere ve tarzlara hitap eden yemek odası takımları arasında seçim yapıp, modern, işlevsel ve zevkinizi yansıtacak bir yemek odası dizayn edebilirsiniz. Şimdi kısa bir süreliğine arkanıza yaslanıp, yaşam alanınızın estetik katacak olan yeni yemek odası takımınızı seçin.

Ergül Mobilya Yemek Odası Takımları

Orlando

ergül mobilya orlando yemek odası

Kullanışlı yapısı ve özel tasarımıyla evinize kaliteli bir yaşam sunacak olan Orlando yemek odası takımı.

Minotti

ergül mobilya minotti yemek odası takımı

Her ayrıntısı ile göz kamaştıran Minotti yemek odası takımı, ustalıkla işlenmiş altın detayları, yemek alanınıza derinlik kazandıracak olan aynalı kapaklar ve dokular arasındaki yumuşak geçişleri sayesinde yemek odanızı elegan bir görünüme kavuşturuyor.

Marsilya

ergül mobilya marsilya yemek odası

Yaşam alanlarınıza zengin bir dokunuş. Beyazın asil ve duru güzelliği gold detay işlemeler ile buluşup, yaşam alanınızda eşsiz bir güzelliğe kavuşturuyor. Böyle bir mekanda sevdiklerinizle birlikte yapacağınız özel kutlamaların zevki de bir başka olur.

Bienna

ergül mobilya bienna yemek odası

Yemek davetlerinizi doğal ve enerji dolu bir ortamda vermeye ne dersiniz ? Eğer yanıtınız ” evet” ise, gözlerinizi Bienna yemek odasına çevirmenizi öneririz. Ahşabın sıcaklığı turuncun canlılığı ile birleşerek, yemek davetlerinizi daha keyifli hale getiriyor.

Aston

ergül mobilya aston yemek odası

Fonksiyonel yapısı ve benzersiz ambiyansı sayesinde yemek davetlerinizi keyifli bir hale getirmenize zemin hazırlayacak Aston yemek odası takımı.

Monaco

ergül mobilya monaco yemek odası

Sadelikten yana olanlar için , Monaco yemek odası takımı. Her bir parçası ayrı bir ahenk sağlayan , altın detayları ve özel işlemelerin mekana sunduğu ışıltı beyazın duru ve asil duruşu ile birleşip, sade çizgiye zarif bir yorum katıyor.

Farya

ergül mobilya farya yemek odası

Minimal tasarıma farklı bir yorum katarak doğanın özgün şıklığı ile harmanlanıp, göz alıcı dokusuyla modern dizayn anlayışına farklı bir yorum katan Farya yemek odası.

Miura

ergül mobilya miura yemek odası

Son olarak da gözlerimizi modern evlerde , sakin bir yaşam tarzı isteyenler için Miura yemek odasına çeviriyoruz. Bu sezonun gözdesi olan turkuaz, krem ve beyazın hakim olduğu bu takımda hayalini kurduğunuz o sakin ve modern ortama kavuşabilirsiniz.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?