Enza’da Yılın Sürpriz 29 Gün Kampanyası Başladı!

İçindekiler

Enza’da yılın sürpriz 29 gün kampanyası başladı! Son zamanların iddialı bir kampanyası olarak karşımıza çıkanEnza’da yılın sürpriz 29 gün kampanyası mükemmel fırsatlar sunuyor!  Enza Home29 Gün İndirim ” kampanyasını kaçırmayın !

İster evlenin, ister evinizi yenileyin ! Yaşam alanınıza yeni bir renk, yeni bir stil, yaşam alanlarınıza güzellik katmak lazım diyenler burada mı ? Yeni bir hayata başlamak üzere olanlar, evin stiline yeni bir bakış katmak isteyenler ve evimize yenilik katmak lazım diyenler için Enza Home da yılın sürpriz fırsatlarla dolu 29 gün kampanyasını kaçırmayın.

İster mevcut evinizin mobilyalarını yenilemek için, ister yeni kuracağınız evin mobilya alış verişi için Enza Home ‘un fırsatlarla dolu bu indirimli günlerini kaçırmayın. Hemen 3 Temmuz günü sona erecek olan bu kampanya hakkında kısaca bir değinelim.

Enza Yılın 29 Gün Kampanyası

📌 5 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında Enza Home da yapacağınız mobilya alışverişinde ” 29 Gün ” kampanyasından yararlanabilirsiniz.

📌 Kampanya dahildeki mobilyalarda % 50 varan farklı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

📌 Eviniz için tercih edeceğiniz halı ve aydınlatma ürünlerinde ise % 70 varan farklı indirimler söz konusu.

📌 Sadece bu kampanya da yatak, baza, başlık, ev tekstil ürünleri, ayın ürünleri ve fırsat ürünleri dahil değil.

📌 Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için size en yakın Enza Home satış noktasına uğrayabilirsiniz.

Şimdi gelin, yaşam alanlarımıza yeni bir dokunuş yapıp, yeni stili ile göz kamaştıracak olan bazı ürünlere birlikte göz atalım.

Piedra Yemek Odası

enza home indirimli yemek odaları

Klasik çizginin modern çizgi ile buluştuğu zarif bir tasarım Piedra Yemek Odası Takımı. Dingin ve elit detayları ile yemek alanınıza zarif ve ince bir şıklık katacak olan bu yemek odası takımı, modern tasarım anlayışına da özgün ve şık bir yorum katmakta.

Toronto Köşe Takımı

kampanyalı köşe takımları enza home

Kendine özgü duruşu ile oturma odanızın en güzel köşesine kurulmaya aday Toronto Köşe Takımı ile rahatlığın tadına bir kez daha varacaksınız. Sol ve sağ kol alternatifleri sayesinde köşeleri zevkinize göre dekore edebilirsiniz.

Netha Tv Ünitesi

enza home tv ünitesi indirimli

İşlevsellik ve estetik bir arada. Yalın hatlarını işlevsel ve estetik tasarım detayı ile bünyesinde barındıran Netha Tv Ünitesi, modern dizayn anlayışına da sofistik bir yorum katmakta.

Enza'da Yılın Sürpriz 29 Gün Kampanyası Başladı!

Enza Mobilya Kampanyaları

Mobilya denilince akla ilk gelen markalar arasında Enza Mobilya bulunmaktadır. Enza Mobilya çok şık ve kullanışlı ürünleri ile her zaman yanınızda. Yılın belli dönemlerinde Enza Mobilya kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanarak evinizi çok farklı hale getirebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve taksitlendirme imkanlarının bulunduğu Enza Mobilya ile eski mobilyalarınızı değiştirmenin vakti geldi.

Enza Mobilya yılın belli dönemlerinde indirim kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyalardan yeni evlenenleri eşyalarını değiştirecek olanlar, öğrenciler yararlanabilmektedir. Salon takımları, oturma odası takımları, tv üniteleri başta olmak üzere evinizde ihtiyacınız olan tüm mobilyalara Enza Mobilya’dan ulaşabilirsiniz. Kampanya dönemlerini takip edip alışverişe başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın