Enza’da Yılın Sürpriz 29 Gün Kampanyası Başladı!

5 Haziran - 3 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli olacak Enza Home '' 29 Gün İndirim '' kampanyasını kaçırmayın !

5 Haziran – 3 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerli olacak Enza Home29 Gün İndirim ” kampanyasını kaçırmayın !

İster evlenin, ister evinizi yenileyin ! Yaşam alanınıza yeni bir renk, yeni bir stil, yaşam alanlarınıza güzellik katmak lazım diyenler burada mı ? Yeni bir hayata başlamak üzere olanlar, evin stiline yeni bir bakış katmak isteyenler ve evimize yenilik katmak lazım diyenler için Enza Home da yılın sürpriz fırsatlarla dolu 29 gün kampanyasını kaçırmayın.

İster mevcut evinizin mobilyalarını yenilemek için, ister yeni kuracağınız evin mobilya alış verişi için Enza Home ‘un fırsatlarla dolu bu indirimli günlerini kaçırmayın. Hemen 3 Temmuz günü sona erecek olan bu kampanya hakkında kısaca bir değinelim.

Enza Yılın 29 Gün Kampanyası

📌 5 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında Enza Home da yapacağınız mobilya alışverişinde ” 29 Gün ” kampanyasından yararlanabilirsiniz.

📌 Kampanya dahildeki mobilyalarda % 50 varan farklı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

📌 Eviniz için tercih edeceğiniz halı ve aydınlatma ürünlerinde ise % 70 varan farklı indirimler söz konusu.

📌 Sadece bu kampanya da yatak, baza, başlık, ev tekstil ürünleri, ayın ürünleri ve fırsat ürünleri dahil değil.

📌 Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için size en yakın Enza Home satış noktasına uğrayabilirsiniz.

Şimdi gelin, yaşam alanlarımıza yeni bir dokunuş yapıp, yeni stili ile göz kamaştıracak olan bazı ürünlere birlikte göz atalım.

Piedra Yemek Odası

enza home indirimli yemek odaları

Klasik çizginin modern çizgi ile buluştuğu zarif bir tasarım Piedra Yemek Odası Takımı. Dingin ve elit detayları ile yemek alanınıza zarif ve ince bir şıklık katacak olan bu yemek odası takımı, modern tasarım anlayışına da özgün ve şık bir yorum katmakta.

Toronto Köşe Takımı

kampanyalı köşe takımları enza home

Kendine özgü duruşu ile oturma odanızın en güzel köşesine kurulmaya aday Toronto Köşe Takımı ile rahatlığın tadına bir kez daha varacaksınız. Sol ve sağ kol alternatifleri sayesinde köşeleri zevkinize göre dekore edebilirsiniz.

Netha Tv Ünitesi

enza home tv ünitesi indirimli

İşlevsellik ve estetik bir arada. Yalın hatlarını işlevsel ve estetik tasarım detayı ile bünyesinde barındıran Netha Tv Ünitesi, modern dizayn anlayışına da sofistik bir yorum katmakta.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. enza home 29 gün kampanyası Enza’da Yılın Sürpriz 29 Gün Kampanyası Başladı! için yorumda bulun

    Enza’da Yılın Sürpriz 29 Gün Kampanyası Başladı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Enza’da Yılın Sürpriz 29 Gün Kampanyası Başladı! için ilk yorumu yapabilirsin.