in

Enza Home ile Evinizi Aydınlatın

enza home simena aydınlatma
Simena Seri Aydınlatma

Modern Enza Home aydınlatma ürünleri ile evinizi aydınlatmaya hazır mısınız ?

Yaşam alanlarınızın farklı alanlarını, farklı şıklık, konfor aynı zamanda işlevsellik katacak Enza Home Aydınlatma Tasarımları ile yaşam alanlarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz .

Yeni sezon aydınlatma koleksiyonu ile farklı stiller, farklı form ve renk seçenekleri ile farklı zevklere hitap eden yeni serileri ile yaşam alanlarınıza farklı bir ışık yansıtmaya hazır. Sizlerde evinizin farklı alanları için farklı aydınlatma tasarımları arayışı içerisindeyseniz, 2022 Enza Home Aydınlatma Modellerine göz atabilirsiniz.

Şöyle genel olarak yeni koleksiyona göz attığımız zaman iç mekanlarınıza sarkıt ve yer lambası modelleri ile bakır renginin sıcaklığını yansıtıyor. Dikkat çekici bir kombinasyon oluşturmak isteyenler ise gözlerini gümüş renkli abajurlara doğru çeviriyor.

Sıra dışı bir tarz oluşturmak isteyenlerin beğenisine, minimal tasarımların işlevsel detaylar ile buluştuğu lambader çeşitleri hizmet vermekte. Metal, krom, beton, kumaş ve ahşap gibi materyaller kullanıldığı aydınlatmalarda ise ayarlanabilir, farklı boy seçenekleri ve işlevsellik sunulmakta.

Yaşam alanlarınızın mekanlarında ışığın en dinlendirici yansımalarını yansıtmak adına lambader, abajur ve sarkıt modelleri ile dilerseniz gri rengin dengeleyici dingin atmosferini, dilerseniz de orange rengin sunacağı sıcaklığı yaşadığınız mekanlara yansıtabilirsiniz.

Konun bu noktasında işe biraz görsellik katalım, ve görseller eşliğinde konumuza devam edelim.

Yalın ve İddialı

Sezonun yeni gözdesi olan Gazelle Serisi, özel plise görünümlü başlığı ile bu sezonun oldukça iddialı tasarımlarından biri. Göz estetiğine hitap eden pirinç metal bitişlere sahip olan bu abajur , lambader ve sarkıt alternatifleri ile geleceğe dönük, elit bir dizayn anlayışını yaşam alanlarınıza sunmakta. Yeni sezonun gözdesi olan Gazelle Serisinin özellikleri arasında şunları sayabiliriz.

enza home gazelle aydınlatma
Gazelle Serisi

✔ Özel plise görünümlü füme kumaş başlık

✔ Pirinç metal renkte elips formlu ayak tasarımı

✔ Sarkıtta ayarlanabilir uzunlukta altın renk tekstil kablo

Minimal Tasarımlar

enza home orange aydınlatma
Orange Serisi

Bu sezonun favori materyalleri arasında yer alan ahşabın sıcaklığı dizaynına yansıtan Orange Aydınlatma Tasarımları , minimal tasarım detaylarını yaşadığınız mekanlara şık bir sıcaklık katıyor.

Zarif Tasarımlar

enza home simena aydınlatma
Simena Seri Aydınlatma

Evinizin atmosferinde çağdaş, elagan bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olacak Simena Aydınlatma Serisi kıvrımlı başlık formları ile gold renk ayak kaplaması ile sıra dışı bir duruşu mekanlarınıza yansıtmaya aday.

 

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

macitler mobilya aynalı dresuar

Evinize Çok Yakışacak Aynalı Dresuar

Betsey Yatak Odası Takımı

Yatak Odası Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?